| Nazwa produktu | WRT defektoskop linowy do badań ndt |
|---|---|
| Kontrola | Kontrola lin górniczych, kolejek linowych (głównie lin wyciągów krzesełkowych i gondolowych), lin fa |
| aplikacji | detekcja wewnętrzna i zewnętrzna liny stalowej |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Nazwa produktu | Defektoskop linowy WRT do badań NDT |
|---|---|
| Kontrola | Kontrola lin górniczych, kolejek linowych (głównie lin wyciągów krzesełkowych i wyciągów gondolowych |
| Podanie | wykrywanie wewnętrzne i zewnętrzne liny stalowej |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Stosowanie | Wykrywanie wad |
| Błąd liniowości pionowej | ≤3% |
|---|---|
| Błąd tłumika | Co 12 ±1dB |
| Zakres dynamiczny | ≥32dB |
| Poziom hałasu elektrycznego | ≤10(pasmo częstotliwości: 1~5MHz)% |
| Margines czułości wykrywania wad | ≥65 (sonda 2,5Z20N) dB |
| Pokaz | 7-calowy kolorowy ekran TFT, rozdzielczość 800 * 480 |
|---|---|
| Tryb pracy | Przycisk, obrotowy, ekran dotykowy |
| Bateria | Bateria litowo-jonowa |
| Czas pracy | ≥8 godzin |
| karta SD | Karta PSD (16G) |
| Nazwa produktu | Defektoskop linowy WRT do badań NDT |
|---|---|
| Kontrola | Kontrola lin górniczych, kolejek linowych (głównie lin wyciągów krzesełkowych i wyciągów gondolowych |
| Podanie | wykrywanie wewnętrzne i zewnętrzne liny stalowej |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Wilgotność | 20% ~ 95% RH |
| Częstotliwość powtarzania impulsów | 30-3000 Hz |
|---|---|
| Zasięg wykrywania | 0-25000 mm, przy prędkości stali |
| Prędkość dźwięku | 100~20000m/s |
| Metody pracy | Echo impulsowe, podwójna i transmisja przelotowa |
| Wrażliwość | 120 dB maks. w rozdzielczości do wyboru 0,1, 1,0, 2,0, 6,0 dB |
| Częstotliwość powtarzania impulsów | 20 Hz do 2000 Hz |
|---|---|
| Zasięg wykrywania | 0-15000 mm, przy prędkości stali |
| Prędkość dźwięku | 1000 do 20000 m/s |
| Metody pracy | Echo impulsowe, transmisja podwójna i przelotowa |
| Zakres dynamiczny | Więcej niż 40 dB |
| zasięg wykrywania | 0-1000 mm, przy prędkości stali |
|---|---|
| Prędkość dźwięku | 1000 ~ 9999 m / s |
| Metody pracy | Echo impulsowe, transmisja podwójna i transmisja przelotowa |
| Odchylenia wrażliwości | ≥50 dB |
| moc | Zasilanie AC 100-240 VAC, 50-60 Hz |
| Osiągać | 0-100 dB, krok 0,1 dB |
|---|---|
| Kanały detekcji | 1、2、4、8、16, 32 |
| Tryb działania | Nadajnik i odbiornik z pojedynczą sondą, nadajnik i odbiornik z podwójną sondą |
| Tryb skanowania | Skanowanie typu A, B, C |
| Nadmierna wrażliwość | ≥65dB |
| Zasilacz | AC 220 V ± 10% 50 Hz 5 A |
|---|---|
| Wyjście | AC 38V 10A |
| Prędkość kontroli | ≥6 m/min |
| Waga około | 6,5 kg (jednostka główna) |
| Nazwa produktu | Przenośny defektoskop do testowania cząstek magnetycznych |