| częstotliwość | 0,2–20 MHz |
|---|---|
| zasięg wykrywania | 0 - 10000 mm |
| Prędkość dźwięku | 100 - 20000 m / s |
| Metody pracy | Echo impulsowe, transmisja podwójna i transmisja przelotowa |
| Regulacja wzmocnienia | (0–110) dB, krok: 0,2, 0,5, 1,0, 2,0, 6,0, 12,0, definiowane przez użytkownika (0–24) i zablokowane |
| częstotliwość | 0,2–20 MHz |
|---|---|
| zasięg wykrywania | 0 - 10000 mm |
| Prędkość dźwięku | 100 - 20000 m / s |
| Metody pracy | Echo impulsowe, transmisja podwójna i transmisja przelotowa |
| Regulacja wzmocnienia | (0–110) dB, krok: 0,2, 0,5, 1,0, 2,0, 6,0, 12,0, definiowane przez użytkownika (0–24) i zablokowane |
| Pokaz | 7-calowy kolorowy ekran TFT, rozdzielczość 800 * 480 |
|---|---|
| Tryb pracy | Przycisk, obrotowy, ekran dotykowy |
| Bateria | Bateria litowo-jonowa |
| Czas pracy | ≥8 godzin |
| karta SD | Karta PSD (16G) |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |
| Trudne warunki polowe i przemysłowe | -10 ℃ do 60 ℃ |
|---|---|
| Czas pracy baterii | Wydłużona żywotność baterii do 12 godzin w rzeczywistych warunkach testowych |
| Ekran | Szybki i jasny kolorowy ekran |
| Pulsator fali prostokątnej | Opcja |
| Auto-korekta | Korekcja zakrzywionej powierzchni |
| Magnes | Stały |
|---|---|
| Siła podnoszenia | ponad 12 kg |
| Odległość elektrody elektrodowej | 50-200mm ciągła regulacja |
| Rozmiar konspektu | 175 mm x 160 mm x 45 mm |
| Waga | 1,5 kg |
| Wyświetlacz | 11-calowy kolorowy wyświetlacz TFT 800X600 |
|---|---|
| Pamięć | In-Built: 16G RAM+4GB FLASH ;SD card (max to 32G); Wbudowany: 16G RAM + 4GB FLASH; karta S |
| System zarządzania plikami i wpisami | Elastyczne łączenie między ustawieniami (prawo ogniskowe i model), kalibracją i inspekcją |
| Konfiguracja modułowa | L-Scan, S-Scan, L-C-Scan, S-C-Scan, spawanie doczołowe, wał korbowy, rurociąg, TOFD, UT (konwencjona |
| DDF | Dynamiczne ustawianie ostrości (DDF) |
| Imię | sprzęt do badania cząstek magnetycznych |
|---|---|
| Magnetyczny system zasilania | Obwodowe: 0-500A, Pionowe: 0-1000A |
| Układ sterowania | Inteligentna kontrola w pętli zamkniętej |
| Ekran operacyjny | Ekran dotykowy |
| Przycisk zasilania | AC380V±10% 50HZ 40KVA (chwilowe 5S), trójfazowy układ pięcioprzewodowy |
| Prąd magnesujący AC | Obwodowy 0-500A regulowany bezstopniowo, z kontrolą fazy wyłączania Pionowy 0-1000A (1000A*6T=6000AT |
|---|---|
| Metoda kontroli | preselekcja i automatyczna kompensacja |
| Częstotliwość odświeżania kompensacji | 0.02S/czas |
| Udar mózgu | 0-200mm |
| Wewnętrzna średnica cewki | 100mm |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |