| Wyjście | 130-250KV |
|---|---|
| Wejście | 2,5 kW |
| Miejsce skupienia | 1,0*1,0 |
| Maksymalna penetracja | 40mm |
| Materiał | Stal |
| Materiał | Elektromagnetyczna płyta z czystego żelaza DT4A |
|---|---|
| body{background-color#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu | Metalowa powierzchnia prezentuje jasne srebro, bez rdzy. Bez zadrapań, bez korozji i tak dalej! |
| Płaskość | Umieść element testowy na gołej płycie, całkowicie równolegle. bez zmarszczek. bez zadziorów. chropo |
| długość badanej próbki | 0,79 cala × 0,79 cala |
| średnia grubość badanego elementu | cx4-230 to 0,002 cala |
| Obwodowy prąd magnesujący (A) | (AC) 0-4000A(RMS)ciągła regulacja z kontrolą fazy wyłączania; (HWDC) 0-4000A(średnia 2X) |
|---|---|
| Wzdłużny namagnesowany potencjał strumienia magnetycznego (AT) | (AC) 0-18000AT(RMS)Stale regulowana, z kontrolą fazy wyłączania; (HWDC) 0-18000AT(średnia 2X) |
| Opcjonalna średnica wewnętrzna cewki (mm) | Średnica 400mm |
| Sposób zacisku | pedał |
| Główna jednostka | Oddzielny typ (szafa sterownicza elektryczna jest oddzielona od hosta) |
| Materiał | Płyta elektromagnetyczna z czystego żelaza DT4A |
|---|---|
| Kolor | Metalowa powierzchnia prezentuje jasne srebro, bez rdzy. Bez zadrapań, bez korozji i tak dalej |
| Płaskość | Umieść próbkę na gołej desce, całkowicie równolegle. bez zmarszczek. bez zadziorów. chropowatość pow |
| Głębokość wady | Grubość podkładki 30%, grubość 0,004 cala |
| średnica symbolu | 0,235 cala |
| Detektor gamma | Kryształ scyntylacyjny CsI + fotopowielacz półprzewodnikowy |
|---|---|
| Wyświetlacz | wyświetlacz LCD |
| Wrażliwość | 1µSv/h≥70CPS |
| Zakres pomiaru | moc dawki: 0,01 ~ 1000.00 µSv/h |
| Dawka skumulowana | 0,00µSv do 99999µSv |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |
| Materiał | ABS |
|---|---|
| Podanie | Pomiar źródeł światła i systemów napromieniowania, pomiary transmisji, bezpieczeństwo promieniowania |
| Zakres pomiaru oświetlenia | (0,1 ~ 199,9 × 103) lx |
| Zakres długości fal ultrafioletowych i szczytowa długość fali | lambda P (315 ~ 400) nm, lambda P = 365nm |
| Zakres pomiaru natężenia promieniowania | m/cm2 (0,1 ~ 199,9×103) |