| Wzdłużny magnetyczny amperokręt | AC 0-12000AT, ciągły 2) regulowany (kontrola położenia fazy przerwy w zasilaniu) |
|---|---|
| Rozmagnesowanie | pozostała część magnetyczna mniejsza niż 0,3 mT |
| Odległość elektrody | 4) 0-400mm regulowany |
| Sposób zacisku | 5)pedał |
| Sposób pracy | 6) instrukcja |
| Nazwa produktu | Twardościomierz |
|---|---|
| Skala twardości | HL, HRC, HRB, HRA, HV, HB, HS |
| Standardowe urządzenie udarowe | urządzenie udarowe typu D. |
| Pamięć danych | Maksymalnie 500 grup (w odniesieniu do czasów uderzenia 32 ~ 1) |
| Duży ekran | matryca LCD, 128 * 64 punktów |
| Faza | 0-359 W krokach 0,1 |
|---|---|
| Normy | ASTM, JB/T4730.6-2005, DLT 883-2004 itp. |
| Saldo | Szybka cyfrowa/analogowa waga elektroniczna |
| Rozmiar maszyny | 290 mm X 210 mm X 42,5 mm |
| Współczynnik wzmocnienia (Y/ | 0,1-10 |
| Kolor | Żółty |
|---|---|
| Lampa | Biała lampa |
| Moc | 220V-240V |
| Podanie | umożliwia inspekcję cząstek magnetycznych na powierzchni i w pobliżu powierzchniowej defektu |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Raport | Automatyczne generowanie raportu w innym formacie |
|---|---|
| Bateria | Wbudowana bateria litowa (14,8 V, 5,7 Ah), długi czas pracy 10 godzin po jednorazowym naładowaniu |
| temperatura robocza | -20 ℃ do 55 ℃ |
| Współrzędna tła | Współrzędna prostokątna, współrzędna biegunowa |
| Kanał | 2 kanały |
| Faza | 0-359 W krokach 0,1 |
|---|---|
| Poziom napięcia napędu | 1-8 poziomów |
| Współrzędna tła | Współrzędna prostokątna, współrzędna biegunowa |
| Raport | Automatyczne generowanie raportu w innym formacie |
| Normy | ASTM, JB/T4730.6-2005, DLT 883-2004 itp. |
| Efektywny obszar obrazowania obszaru detektora | 150 × 180 mm |
|---|---|
| Macierz pikseli | 1280 × 1024 |
| Energia promienia (statyczna wartość KV) | 40 ~ 300kv |
| Otrzymana energia promienia | 320kV |
| Ciągły czas pracy | ponad 10 godzin |
| Fluorescencyjny proszek magnetyczny | 2-3 g / L, bezwonna nafta |
|---|---|
| Agent defoamingowy | 0,5-1 gramów / litr |
| Dispersant | 0,2%, sprawdź masę cieczy |
| Inhibitor rdzy | 0,5%, sprawdź wagę płynu |
| Metoda magnetyzmu szczątkowego | I = 20D ~ 40D |
| dane wyjściowe | 30-100KV |
|---|---|
| Dane wejściowe | 1,2 kW |
| Punkt skupienia | 0,8x0,8 |
| Maksymalna penetracja | 8mm |
| materiał | Stal |
| Zakres rur | Φ400-Φ1100 mm |
|---|---|
| Napięcie rurowe | 100-250KV |
| kontroler | PLC |
| Pnetration | 40mm |
| Rura | Rurka ceramiczna |