| Materiał | stal węglowa, stal nierdzewna, stal nierdzewna duplex 2205, aluminium 7075, żeliwo sferoidalne |
|---|---|
| Standard | ASTM E2491-13 |
| Certyfikat kalibracji | Dołączony |
| Sprawa | w zestawie |
| OEM | tak |
| Kanał detekcji | 1-4 (w zależności od konfiguracji modelu) |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 10 Hz-10 MHz, wielkość kroku: 1 / 5 / 10 |
| Zyskaj zasięg | Wzmocnienie sprzętowe: 0-40 dB, min. krok 0,1 dB, wzmocnienie programowe: 0-99 dB, min. krok 0,1 dB |
| PL Duży ekran | Kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 10,4 cala |
| Numer częstotliwości | Podwójny |
| Zasilacz | AC 220 V ± 10% 50 Hz 5 A. |
|---|---|
| Wynik | AC 38 V 10 A. |
| Prędkość inspekcji | ≥6 m / min |
| Waga ok | 6,5 kg (jednostka główna) |
| Nazwa produktu | Przenośny defektoskop do badania cząstek magnetycznych |
| Materiał | Płyta elektromagnetyczna z czystego żelaza DT4A |
|---|---|
| Kolor | Metalowa powierzchnia prezentuje jasne srebro, bez rdzy. Bez zadrapań, bez korozji i tak dalej |
| Płaskość | Umieść próbkę na gołej desce, całkowicie równolegle. bez zmarszczek. bez zadziorów. chropowatość pow |
| Głębokość wady | Wady o zmiennej głębokości 20%, 30% i 40% grubości podkładki |
| grubość próbki cx4-230 | 0,002 cala |
| Poziom napięcia napędu | 1-8 poziomów |
|---|---|
| Akumulator | Wbudowana bateria litowa (14,8 V, 5,7 Ah), długi czas pracy 10 godzin po jednorazowym naładowaniu |
| Współrzędna tła | Współrzędna prostokątna, współrzędna biegunowa |
| Wyświetlacz | Wykres paskowy w czasie rzeczywistym, płaszczyzna impedancji, wyświetlacz arkusza rur |
| Zasilanie | 100-240 V 50/60 HZ |
| Poziom napięcia napędu | 1-8 poziomów |
|---|---|
| Nazwa produktu | Sprzęt do testowania prądów wirowych |
| Wyświetlacz | Wykres paskowy w czasie rzeczywistym, płaszczyzna impedancji, wyświetlacz arkusza rur |
| Częstotliwość | 2 częstotliwości na kanał z 64Hz-5MHz dla ECT, 5Hz-5KHz dla RFT |
| Faza | 0-359 W krokach 0,1 |
| Zasilacz | AC 220 V ± 10% 50 Hz 5 A |
|---|---|
| Wyjście | AC 38V 10A |
| Prędkość kontroli | ≥6 m/min |
| Waga około | 6,5 kg (jednostka główna) |
| Nazwa produktu | Testowanie cząstek magnetycznych Ndt |
| Mapowanie arkusza rur | Mapowanie arkuszy rurek rysuje się zgodnie z rzeczywistym układem rurek, a wynik testu jest oznaczon |
|---|---|
| Bateria | Wbudowana bateria litowa (14,8 V, 5,7 Ah), długi czas pracy 10 godzin po jednorazowym naładowaniu |
| Raport | Automatyczne generowanie raportu w innym formacie |
| Wyjście alarmowe | Jedno sprzętowe wyjście alarmowe z triodową bramką OC |
| Poziom napięcia napędu | 1-8 poziomów |
| Ciężar maszyny | 2,0 kg |
|---|---|
| Typ sondy | Różnicowy, bezwzględny, DP, otaczająca cewka, ołówek, płaski, sektor, tablica itp |
| temperatura robocza | -20 ℃ do 55 ℃ |
| Saldo | Szybka cyfrowa/analogowa waga elektroniczna |
| Faza | 0-359 W krokach 0,1 |
| Screen Display | Real-time Strip Chart,impedance Plane ,tube Sheet Display |
|---|---|
| Power supply | 100-240V 50/60Hz |
| Frequency | 2 Frequencies Per Channel With 64Hz-5MHz For ECT,5Hz-5KHz For RFT |
| Channel | 2 Channels |
| Machine size | 290mm X 210mm X 42.5mm |