| Standard | JB / T6065-04 ASME SE7709 |
|---|---|
| Funkcjonować | analiza rozkładu paticle |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Podanie | Klasyfikacja rozkładu wielkości cząstek |
| Stosowanie | Detektor magnetyczny |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Oświetlenie ultrafioletowe | > 6000u W / cm² |
| Zasilanie | AC100 ~ 240 V 50/60 Hz |
| Napięcie baterii | 3,7V |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |
| materiał | ABS |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Zakres | 1lx-200klx |
| Szczegóły pakowania | Pudełko tekturowe standardowe |
| Czas dostawy | 3 dni roboczych |
| Użycie | sprzęt do badań magnetycznych |
|---|---|
| Nazwa produktu | Przenośny defektoskop do badania cząstek magnetycznych |
| aplikacji | wyroby kute lub spawalnicze |
| Gwarancja | 12 miesięcy, 1 rok |
| Jarzmo AC | 110v |
| Stosowanie | sprzęt do badań magnetycznych |
|---|---|
| Nazwa produktu | Przenośny defektoskop do badania cząstek magnetycznych |
| Podanie | wyroby kute lub spawalnicze |
| Gwarancja | 12 miesięcy, 1 rok |
| Jarzmo AC | z baterią falownika DC na AC |
| Zasilacz | AC 220 V ± 10% 50 Hz 5 A |
|---|---|
| Wyjście | AC 38V 10A |
| Prędkość kontroli | ≥6 m/min |
| Waga około | 6,5 kg (jednostka główna) |
| Nazwa produktu | Przenośny defektoskop do testowania cząstek magnetycznych |
| kolor | żółty |
|---|---|
| Lampa | Prowadzony |
| Moc | Elektroniczny |
| Stosowanie | sprzęt do badań magnetycznych |
| Nazwa produktu | DGT MT-1A Cyfrowy przenośny defektoskop do badania cząstek magnetycznych |
| Kolor | Żółty |
|---|---|
| Lampa | lampa ultrafioletowa |
| Moc | Elektroniczne 220-240V |
| Stosowanie | magnetyczny sprzęt do testowania |
| Nazwa produktu | Cyfrowy przenośny defektoskop do testowania cząstek magnetycznych DGT MT-1A |
| Zasilacz | AC 220 V ± 10% 50 Hz 5 A |
|---|---|
| Wyjście | AC 38V 10A |
| Prędkość kontroli | ≥6 m/min |
| Waga około | 6,5 kg (jednostka główna) |
| Nazwa produktu | Przenośny defektoskop do testowania cząstek magnetycznych |