| Rozwiązywanie mocy | 600dpi |
|---|---|
| Rozdzielczość Gamma | 12bit |
| Szybkość drukowania | 14 * 17 ≧ 60 obrazów 8 * 10 ≧ 80 obrazów |
| Rozmiar kształtu | 53 * 47 * 55 cm |
| Nakładanie filmu | Każdy z 2 kaset może pomieścić 100 arkuszy folii i jednocześnie wydrukować dwie specyfikacje. |
| Rozmiar filmu | 5 x 10 cm do 35 cm szerokości |
|---|---|
| Czas pracy | 6 minut -15 minut (regulacja 10 biegów) |
| Szybkość filmu | 90 mm / min (czas pracy wynosi 6 minut). |
| Moc | 220 ~ 240V6A 50 lub 60 Hz |
| Objętość | (długa * szerokość * wysokość) 82 x 52 x 42 mm |
| Prędkość papieru | 660 mm / min |
|---|---|
| Proces płukania | Rozwój, utrwalanie / stabilność 1, stabilne 2 suszenie |
| Opracowanie zakresu czasowego regulowanego | 30-60 sekundowy standardowy proces 45 sekund |
| Zakres regulacji temperatury płynnego leku | 20-40 ℃ (± 0,1 ℃) |
| Regulowany zakres temperatury suszenia | 40-75 ℃ |
| Czas trwania | 4,5 do 14 minut |
|---|---|
| prędkość wiórów | 100 ~ 33 mm / min |
| czas rozwoju | 60-180 sekund (zalecane przez 90 sekund) |
| objętość prania | 350*430mm 20 sheets / hour; 350 * 430 mm 20 arkuszy / godzinę; 80*300mm 80 sheets / |
| Temperatura wody | 5 ~ 30 stopni |
| rodzaj filmu | X film optyczny |
|---|---|
| specyfikacja filmu | Minimum 4 x 10 cm do 35 cm szerokości |
| Tabletki | 160 sztuk / godz. Na wszystkie filmy dentystyczne |
| temperatura rozwijająca się | 28-37 C |
| temperatura suszenia | 20-70 stopni Celsjusza |
| materiał | Stal, miedź, S / S, nikiel, TI, aluminium |
|---|---|
| Długość | 25 mm lub 50 mm |
| standardowe | DIN ASTM, JIS |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| materiał | Stal, miedź, S / S, nikiel, TI, aluminium |
|---|---|
| Długość | 25 mm lub 50 mm |
| standardowe | DIN ASTM, JIS |
| Nazwa | Drut Penetrametr |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
| materiał | Stal, miedź, S / S, nikiel, TI, aluminium |
|---|---|
| Długość | 25 mm lub 50 mm |
| standardowe | DIN ASTM, JIS |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Użycie | Przemysłowa maszyna do testowania rentgenowskiego |
|---|---|
| Nazwa produktu | Rura kontrująca |
| Napięcie | 600 V. |
| aplikacji | Przemysłowe testy rentgenowskie |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | 60 kHz |
| Ekran wyświetlający | Ciekłokrystaliczny duży ekran, zaprojektowane pod światło |
| L * B * H | 220 * 95 * 55 mm |
| waga | 500g |