| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | 60 KHz (240 KHz) |
| ekran wyświetlający | 240X320 pikseli TFT-LCD |
| L*B*H | 180*80*30mm |
| Waga | 260g |
| Materiał | Aluminium 7075, stal węglowa, stal nierdzewna |
|---|---|
| Standard | ISO2400-1972 ISO2400 2012 |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Nazwa produktu | Handheld Radiation Neutron Survey Meter |
|---|---|
| Energia neutronowa | 0,01 μSv / h ~ 100 mSv / h |
| Suplement mocy systemu | DC 6V ~ 24V |
| Testowanie typu Ray | n |
| Typ mocowania czujki | Obróbka ścian / wbudowana |
| Skala | 0,03-10.mm pitch Smoła epoksydowa 、 Smoła naftowo-asfaltowa) |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe | 0,5–35 kV |
| Pokaz | LCD |
| Konsumpcja | < 5w |
| Powłoka hosta | Aluminiowe pudełko |
| Materiał | ABS |
|---|---|
| Podanie | Pomiar źródeł światła i systemów napromieniowania, pomiary transmisji, bezpieczeństwo promieniowania |
| Sonda UV (365) | λ:(320~400)nm;λP=365nm |
| UV (sonda 420) | λ:(375~475)nm;λP=420nm |
| Skala | (0,1~199,9×103)μW/cm2 Światło pasożytnicze:UV365:mniej niż 0,02% UV420:mniej niż 0,02% |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |
| czułość | więcej niż 0.8cpm / (Bq M-3) |
|---|---|
| tło | mniej niż 0,4cpm / (Bq M-3) |
| Zakres pomiaru | radon powietrza to (10 ~ 100000) Bq / M3 |
| Zasilanie | Akumulator litowo-jonowy / zasilacz prądu przemiennego |
| Szczegóły pakowania | W KARTONIE |
| Zakres częstotliwości | 12,5 kHz do 10 MHz |
|---|---|
| Przetwornik kontaktowy | różne rozmiary elementu |
| Chroniony przetwornik twarzy | z folią lub butami |
| Przetwornik dwuelementowy | Podwójny element |
| Profilowany klin | POMOC CID AOD COD |
| materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Srebro |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Materiał | Stop cynkowy |
|---|---|
| Kąt | 0-90 stopni |
| Złącze | Lemo 00 Lemo 01 BNC Microdot |
| częstotliwość | 0,5 MHz-10 MHz |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |