| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| dane wyjściowe | 150-300KV |
|---|---|
| Dane wejściowe | 1.5KW |
| Punkt skupienia | 2,5x2,5 |
| Maksymalna penetracja | 50mm |
| materiał | Stal |
| Wynik | 100-250KV |
|---|---|
| Wejście | 2,5 kW |
| Punkt ostrości | 2.0x2.0 |
| Maksymalna penetracja | 40mm |
| Materiał | STAL |
| Pakiet | Pakowanie próżniowe |
|---|---|
| Rozmiar | 80x300,70x300,100x40,100x200mm itp. |
| Każde pudełko | 100 SZTUK |
| Średni gradient | 5.2 |
| Wrażliwość | 10-12 |
| materiał | ABS |
|---|---|
| Użycie | Testy NDT |
| Nazwa produktu | Inteligentny cyfrowy wieloczęstotliwościowy wykrywacz prądu wirowego |
| Zasilanie | Prąd przemienny 220 V / 110 V 50/60 Hz |
| aplikacji | Energia jądrowa, ropa naftowa, chemia, hutnictwo, nauczanie uniwersyteckie, produkcja części samocho |
| Pokaz | LCD |
|---|---|
| zasięg wykrywania | 30um ~ 1mm |
| Zakres wyjściowy | 600–8000 V. |
| Zasilacz | 12V |
| waga | 2,2 kg |
| Skala | 0,03-10.mm pitch Smoła epoksydowa 、 Smoła naftowo-asfaltowa) |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe | 0,5–35 kV |
| Pokaz | LCD |
| Konsumpcja | < 5w |
| Powłoka hosta | Aluminiowe pudełko |
| Zasięg detektora | 0,5 mm~10 mm |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe | 0,6 kV~30 kV |
| Wyświetlacz | Wyświetlacz LCD |
| Waga | 2,2 kg |
| Wielkość | 130*88*220mm |
| Zakres częstotliwości | 12,5 KHz do 250 KHz |
|---|---|
| Pamięć | In-Built: 16G RAM+4GB FLASH ;SD card (max to 32G); Wbudowany: 16G RAM + 4GB FLASH; karta S |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Podanie | badanie defektów metali przemysłowych |
| Stosowanie | Wykrywanie błędów |
| Detektor | Licznik GM (kompensowany) |
|---|---|
| Zakres pomiaru | kumulatywny równoważnik dawki: Hp (10) 0,0μsv-9999msv |
| Równoważnik dawki | Hp (10) 0,1 μSv / h-100 mSv / h |
| Względny błąd | < ± 15% (137Cs) (10uSv / h-50msv / h) |
| Reakcja energetyczna | 50KeV-1.3MeV, błąd 30% |