| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | 60 kHz |
| Ekran wyświetlający | Ciekłokrystaliczny duży ekran, zaprojektowane pod światło |
| L * B * H | 220 * 95 * 55 mm |
| waga | 500g |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | 60 KHz dla standardu lotniczego, 500 KHz do wykrywania blachy |
| Ekran wyświetlający | Ciekłokrystaliczny duży ekran, zaprojektowane pod światło |
| L * B * H | 220 * 95 * 55 mm |
| waga | 500g |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Skala | Rezystywność: 0,01µΩ • m ~ 2,5µΩ • m, Przewodność: 0,4MS / m ~ 100MS / m 0,69% IACS ~ 172% IACS, Rez |
| Pokaz | Ciekłokrystaliczny duży ekran, zaprojektowane pod światło |
| rozmiar | 285 (W) * 158 (H) * 120 (D) mm |
| waga | Host : 2,2 kg Przenośne urządzenie pomiarowe : 1 kg |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Skala | Rezystywność: 0,01µΩ • m ~ 2,5µΩ • m, Przewodność: 0,4MS / m ~ 100MS / m 0,69% IACS ~ 172% IACS, Rez |
| Pokaz | Ciekłokrystaliczny duży ekran, zaprojektowane pod światło |
| rozmiar | 285 (W) * 158 (H) * 120 (D) mm |
| waga | Host : 2,2 kg Przenośne urządzenie pomiarowe : 1 kg |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Skala | Rezystywność: 0,01µΩ • m ~ 2,5µΩ • m, Przewodność: 0,4MS / m ~ 100MS / m 0,69% IACS ~ 172% IACS, Rez |
| Pokaz | Ciekłokrystaliczny duży ekran, zaprojektowane pod światło |
| rozmiar | 285 (W) * 158 (H) * 120 (D) mm |
| waga | Host : 2,2 kg Przenośne urządzenie pomiarowe : 1 kg |
| Czas trwania | 6-15min. 6-15 min. (10-Gear Adjustable) (10-biegowa regulacja) |
|---|---|
| Prędkość wlotowa | 90 mm / min (6 minut przy czasie pracy) |
| czas rozwoju | 90-210 sek |
| Temperatura wody | 5 ~ 30 stopni |
| Rozmiar filmu | Min.5x10 cm do 35 cm szerokości |
| Rozmiar filmu | 80 × 300 mm, 80 × 360 mm, 354 × 430 mm |
|---|---|
| czas rozwoju | 1-6 minut (zakres ustawień) |
| Pojemność zbiornika | wywoływanie 7,5 galonów, utrwalanie 7,5 galonów, mycie 13 galonów |
| Możliwość prania | Film 80 × 360 mm może rozwinąć 260 arkuszy na godzinę (czas wywoływania: 2 minuty) |
| Temperatura wywoływania | można regulować od 20 do 40 stopni |
| Materiał | Stal, miedź, S / S, nikiel, TI, aluminium |
|---|---|
| Długość | 25 mm lub 50 mm |
| Standard | DIN ASTM, JIS EN 462-1, EN 462-2, ASME E1025 |
| moc | Elektroniczny |
| Stosowanie | Przemysłowa maszyna do testowania rentgenowskiego |
| moc | Elektroniczny |
|---|---|
| Stosowanie | sprzęt do badań magnetycznych |
| Nazwa produktu | Przenośny defektoskop do badania cząstek magnetycznych |
| Podanie | wyroby kute lub spawalnicze |
| Gwarancja | 12 miesięcy, 1 rok |
| Standard | JB / T6065-04 ASME SE7709 |
|---|---|
| moc | Elektroniczny |
| Stosowanie | Automatyczna maszyna testująca |
| Nazwa produktu | DGT MT-1A Cyfrowy przenośny defektoskop do badania cząstek magnetycznych |
| Podanie | Przemysł budowlany |