| Zakres rur OD | 400-1100mm |
|---|---|
| Napięcie na rurze | 150-250 kV |
| Kontroler | PLC |
| Czyszczenie rury optymalne nachylenie wspinania | 12° |
| Typ kontrolera | Pozycjonowanie magnetyczne |
| Kolor | Żółty |
|---|---|
| Oświetlenie ultrafioletowe | 5000uW / cm2 |
| Zasilanie | AC100 ~ 240 V 50/60 Hz |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zakres częstotliwości | 0,5 MHz do 10 MHz |
|---|---|
| Przetwornik kontaktowy | różne rozmiary elementów |
| Chroniony przetwornik twarzy | z filmem lub butami |
| Kryształ | Podwójny lub pojedynczy element |
| Materiał | Plastik, aluminium, stop cynku |
| Na miejscu | Mobilna kontrola obrazowania cyfrowego na miejscu |
|---|---|
| Konwersja A / D | 16-bitowy wysoki zakres dynamiki |
| Rozkład | Piksele 120 μm, wysoka rozdzielczość 4,0 lp / mm |
| Okno obrazu | 25 cm X 30 cm |
| Scyntylator | CsI: TI lub GOS |
| materiał | Ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| marki | HUATEC |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Temperatura pracy | -10 ~ +40 C |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 50 C |
| Wilgotność względna | <80% bez kondensacji |
| Wzrost temperatury pracy | <18 C |
| Minimalna moc prądu przemiennego. Moc podnoszenia | >4,5kg (44N) |
| dane wyjściowe | 100-200KV |
|---|---|
| Dane wejściowe | 1.5KW |
| Punkt skupienia | 1,5x1,5 |
| Maksymalna penetracja | 29 mm |
| materiał | Stal |
| dane wyjściowe | 100-250KV |
|---|---|
| Dane wejściowe | 1.5KW |
| Punkt skupienia | 2.0x2.0 |
| Maksymalna penetracja | 40mm |
| materiał | Stal |
| dane wyjściowe | 200-350KV |
|---|---|
| Dane wejściowe | 3.5KW |
| Punkt skupienia | 2,5x2,5 |
| Maksymalna penetracja | 55 mm |
| materiał | Stal |
| Wynik | 150-300KV |
|---|---|
| Wejście | 2,5 kW |
| Punkt ostrości | 1,5x1,5 |
| Maksymalna penetracja | 50 mm |
| Materiał | STAL |