| Nazwa produktu | Defektoskop linowy WRT do badań NDT |
|---|---|
| Kontrola | Kontrola lin górniczych, kolejek linowych (głównie lin wyciągów krzesełkowych i wyciągów gondolowych |
| Podanie | wykrywanie wewnętrzne i zewnętrzne liny stalowej |
| Materiał | Miedź |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
| Nazwa produktu | WRT defektoskop linowy do badań ndt |
|---|---|
| Kontrola | Kontrola lin górniczych, kolejek linowych (głównie lin wyciągów krzesełkowych i gondolowych), lin fa |
| aplikacji | detekcja wewnętrzna i zewnętrzna liny stalowej |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Wilgotność | 20% ~ 95% RH |
| Zasilacz | AC 220 V ± 10% 50 Hz 5 A. |
|---|---|
| Wynik | AC 38 V 10 A. |
| Prędkość inspekcji | ≥6 m / min |
| Waga ok | 6,5 kg (jednostka główna) |
| Nazwa produktu | Przenośny defektoskop do badania cząstek magnetycznych |
| Nazwa produktu | WRT defektoskop linowy do badań ndt |
|---|---|
| Kontrola | Kontrola lin górniczych, kolejek linowych (głównie lin wyciągów krzesełkowych i gondolowych), lin fa |
| aplikacji | detekcja wewnętrzna i zewnętrzna liny stalowej |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Wilgotność | 20% ~ 95% RH |
| Częstotliwość powtarzania impulsów | 10-2000 Hz |
|---|---|
| Zasięg wykrywania | 0-10000 mm, przy prędkości stali |
| Prędkość dźwięku | 100~20000m/s |
| Metody pracy | Echo impulsowe, podwójna i transmisja przelotowa |
| Wrażliwość | 120 dB maks. w rozdzielczości do wyboru 0,1, 1,0, 2,0, 6,0 dB |
| Nazwa produktu | 当前触发请求缓存,目标站这个连接打不开! |
|---|---|
| Kontrola | Kontrola lin górniczych, kolejek linowych (głównie lin wyciągów krzesełkowych i wyciągów gondolowych |
| aplikacji | wykrywanie wewnętrzne i zewnętrzne liny stalowej |
| materiał | Miedź |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
| Wyświetlacz | 11-calowy kolorowy wyświetlacz TFT 800X600 |
|---|---|
| Pamięć | In-Built: 16G RAM+4GB FLASH ;SD card (max to 32G); Wbudowany: 16G RAM + 4GB FLASH; karta S |
| System zarządzania plikami i wpisami | Elastyczne łączenie między ustawieniami (prawo ogniskowe i model), kalibracją i inspekcją |
| Konfiguracja modułowa | L-Scan, S-Scan, L-C-Scan, S-C-Scan, spawanie doczołowe, wał korbowy, rurociąg, TOFD, UT (konwencjona |
| DDF | Dynamiczne ustawianie ostrości (DDF) |
| Nazwa produktu | WRT defektoskop linowy do badań ndt |
|---|---|
| Kontrola | Kontrola lin górniczych, kolejek linowych (głównie lin wyciągów krzesełkowych i gondolowych), lin fa |
| aplikacji | detekcja wewnętrzna i zewnętrzna liny stalowej |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Wilgotność | 20% ~ 95% RH |
| Moc | Elektroniczne |
|---|---|
| Użycie | sprzęt do badań magnetycznych |
| Nazwa produktu | Przenośny defektoskop do badania cząstek magnetycznych |
| aplikacji | Przemysł budowlany |
| Gwarancja | 12 miesięcy, 1 rok |
| Nazwa produktu | Defektoskop linowy WRT do badań NDT |
|---|---|
| Kontrola | Kontrola lin górniczych, kolejek linowych (głównie lin wyciągów krzesełkowych i wyciągów gondolowych |
| Podanie | wykrywanie wewnętrzne i zewnętrzne liny stalowej |
| Materiał | Miedź |
| Asortyment lin stalowych | 1-400mm |