| Materiał | Stop aluminium i ABS |
|---|---|
| Spełnij standardy | ASTM E3022 |
| Zawartość UV-B | zero |
| Typ Baterii | 18650 6 sztuk, szybka wymiana baterii |
| Wzrost temperatury powierzchni zewnętrznej przy ciągłej pracy | <8K (8℃) |
| Output | 80~160 kv ±1kv |
|---|---|
| Focus spot | 3.0mm |
| Max penetration | 22mm |
| Material | Steel |
| Radiation angle | 40° |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |
| Temperatura pracy | -10 ~ +40 C |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 50 C |
| WILGOTNOŚĆ WZGLĘDNA | <80% bez kondensacji |
| Wzrost temperatury pracy | <18 C |
| Minimalna moc prądu przemiennego. Moc podnoszenia | >4,5kg (44N) |
| Variety of display | impedance, time base (A scan、B scan、C scan) |
|---|---|
| Power supply | 100-240V 50/60Hz |
| Frequency | 50 Hz~10 MHz |
| Probe drive (motivation) Level | 1-16 |
| Gain ratio | (X/Y)0.1~10.0 |
| Ekran | TFT LCD z ekranem dotykowym |
|---|---|
| Tryb skanowania | Obsługa A-scan, B-scan, C-scan, D-scan, obrazowania TOFD, obrazowania fal kierowanych i skanowania P |
| Pamięć | Możliwość przechowywania dużej ilości danych i przesyłania plików w sieci |
| Zakres prędkości | 300 ~ 20000m / s |
| Waga | 2,41 kg (w tym bateria) |
| Produkcja | 120-300KV |
|---|---|
| Punkt ostrości | 30,0 mm |
| Maksymalna penetracja | 70 mm |
| Materiał | stali |
| Kąt promieniowania | 40 ° x40 ° |
| Produkcja | 50-250KV |
|---|---|
| Punkt ostrości | 2.5 mm |
| Maksymalna penetracja | 50 mm |
| Materiał | stali |
| Kąt promieniowania | 40±5° |