| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |
| Zakres | 0-1000 mm |
|---|---|
| zysk | 0-130dB |
| Oferowana krzywa | DAC, AVG, TCG, B scan, AWS |
| Ochrony | IP65, odporny na wodę / olej, pyłoszczelny |
| Zakres częstotliwości | 0,5-20 Mhz |
| Materiał | Ceramika piezoelektryczna |
|---|---|
| kolor | Biały |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Imię | sprzęt do badania cząstek magnetycznych |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Materiał | stal węglowa, stal nierdzewna, stal nierdzewna duplex 2205, aluminium 7075 |
|---|---|
| Grubość | 20/25 mm |
| Średnica dziury | 1,5 mm |
| Certyfikat kalibracji | w zestawie |
| walizka | w zestawie |
| Standards | JB/T 10658 and EN1711 |
|---|---|
| Battery | lithium polymer batteries, 5.5hours continuous working time |
| Frequency Range | from 64Hz to 5MHz, adjustable |
| Gain Range | 0~90 dB, adjustable in step of 0.5 dB |
| Phase Rotation | 0~360 , adjustable in step of 1 |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |
| Zasada | Indukcja elektromagnetyczna |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | Dwa tryby wyświetlania (ZAPISZ i ZA DARMO): pojedyncza wartość testowa lub ciągła wartość testowa |
| Wyświetlaj jednostki | Wyświetlane są dwie jednostki: Fe% (zawartość ferrytu) i FN (liczba WRC, ilość ferrytu) |
| Funkcja statystyki | wartość średnia, wartość maksymalna, wartość minimalna, wartość odchylenia standardowego. |
| Wyłącz | Funkcja automatycznego wyłączania |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| materiał | ABS |
| Nazwa produktu | Defektoskop ultradźwiękowy |
| zysk | 110dB |
| Częstotliwość pracy | (0,5-15) MHz |