| Temperatura pracy | -10 ~ + 40 ° C |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 50 ° C |
| Wilgotność względna | <80% bez kondensacji |
| Wzrost temperatury pracy | <18 ° C |
| Minimalna moc podnoszenia prądu przemiennego | > 4,5 kg (44 N) |
| Temperatura pracy | -10 ~ +40 C |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 50 C |
| WILGOTNOŚĆ WZGLĘDNA | <80% bez kondensacji |
| Wzrost temperatury pracy | <18 C |
| Tymczasowy wskaźnik obciążenia | >50% |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |
| Kolor | Żółty |
|---|---|
| Lampa | LED |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |
| Zasięg detektora | 0,05 mm ~ 10 mm |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe | 0.6KV~35KV |
| Wyświetlacz | Wyświetlacz LCD |
| Waga | 2,2 kg |
| Wielkość | 220x130x88mm |
| kolor | czarny |
|---|---|
| Rodzaj | LEMO BNC, MICRODOT, SUBVIS |
| Typ Calbe | RG174 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Podanie | test wady metalu przemysłowego |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |
| dane wyjściowe | 60-160KV |
|---|---|
| Dane wejściowe | 1.5KW |
| Punkt skupienia | 0,8x0,8 |
| Maksymalna penetracja | 18mm |
| materiał | Stal |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |