| Rozmiar filmu | 8 x 10 cm do 43 cm szerokości |
|---|---|
| Czas działania | 7 minut do 23 minut |
| Prędkość wlotowa | 322 ~ 92 mm / min |
| Objętość (długa * szerokość * wysokość) | 100 x 70 x 64 cm (w tym stent 106 cm) |
| Waga | 85 kg (zbiornik bez płynu) 115 kg (wypełniony wodą) |
| dane wyjściowe | 30-160KV |
|---|---|
| Dane wejściowe | 1.5KW |
| Punkt skupienia | 1,0x1,0 |
| Maksymalna penetracja | 18mm |
| materiał | Stal |
| dane wyjściowe | 100-200KV |
|---|---|
| Dane wejściowe | 1.5KW |
| Punkt skupienia | 1,5x1,5 |
| Maksymalna penetracja | 30mm |
| materiał | Stal |
| kolor | czarny |
|---|---|
| Rodzaj | LEMO BNC, MICRODOT, SUBVIS |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |
| Delikatny zysk | od 0 dB do 48 dB w krokach co 0,5 dB |
|---|---|
| Częstotliwość | 2 niezależnie wybierane częstotliwości |
| Kanał | 2 niezależne kanały |
| Akumulator | Niski pobór mocy, ciągły czas pracy do ponad 10 godzin |
| Nazwa produktu | Detektor prądów wirowych |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |
| Kanał wykrywania | 1-4 (w razie potrzeby skalowalne) |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 5 Hz ~ 12 MHz, płynnie regulowany, 2-4 niezależne wybieralne częstotliwości, wiele jednostek mieszaj |
| Regulowany zakres wykrywania | maksymalny pomiar: 10 ~ 10000, krok 1 |
| Uzyskaj zasięg | 0,0 dB ~ 94,0 dB płynnie regulowany, krok: 0,1 dB |
| Nieprzetworzona stawka | ≤ 0%, współczynnik fałszywie dodatni (błędnie oceniany jako kwalifikowany produkt niezgodny) ≤ 1% |
| dane wyjściowe | 170-320KV |
|---|---|
| Dane wejściowe | 3,2 kW |
| Punkt skupienia | 2,5x2,5 |
| Maksymalna penetracja | 55 mm |
| materiał | Stal |
| elementy stopu | Ti, V, Cr, Mn, Fe, Co, Ni, Cu, Zn, Se, Zr, Nb, Mo, Rh, Pd, Ag, Cd, Sn, Sb, Hf, Ta, Re, Pb i Bi |
|---|---|
| Źródło pobudzenia | Maksymalnie 50KV / 200μA przepływ rury ciśnieniowej może być swobodnie regulowany, Ag target (standa |
| Detektor | Detektor Si-PIN BOOST |
| Pokaz | Przemysłowy rezystancyjny ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala |
| Przetwarzanie danych | 32 GB pamięci, USB, Bluetooth, WIFI lub do internetu; Przyrząd może być konfigurowany i naprawiany |