| Nazwa produktu | WRT defektoskop linowy do badań ndt |
|---|---|
| Kontrola | Kontrola lin górniczych, kolejek linowych (głównie lin wyciągów krzesełkowych i gondolowych), lin fa |
| aplikacji | detekcja wewnętrzna i zewnętrzna liny stalowej |
| materiał | Miedź |
| Zakres lin stalowych | 1-450MM |
| Częstotliwość powtarzania impulsów | 10-2000 Hz, precyzyjna regulacja, szybkie skanowanie, bez pominięcia |
|---|---|
| Zasięg wykrywania | 0-10000 mm, przy prędkości stali |
| Prędkość dźwięku | 100~20000m/s |
| Metody pracy | Echo impulsowe, podwójna i transmisja przelotowa |
| Wrażliwość | 120 dB maks. w rozdzielczości do wyboru 0,1, 1,0, 2,0, 6,0 dB |
| Nazwa | maszyna do testowania cząstek magnetycznych |
|---|---|
| Namagnesowanie | namagnesowanie kołowe i namagnesowanie podłużne |
| rozmagnesowanie | funkcja w zestawie |
| Rozmiar hosta | 360 (szerokość) × 550 (wysokość) × 650 (głębokość) mm;(bez kierownicy) |
| Waga | 130 kg |
| Nazwa produktu | Maszyna do badania cząstek magnetycznych |
|---|---|
| Namagnesowanie | Okrągłe, podłużne i wynikowe namagnesowanie |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Kanał wykrywania | 1-4 (w zależności od konfiguracji modelu) |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 10 Hz-10 MHz, continuously adjustable, up to 2 simultaneous detection, can be limited mixing; |
| Kontrola i dokładność znakowania | ≤ ± 50mm |
| Zyskaj zasięg | 0,0 ~ 99,0 dB płynna regulacja, krok: 0,1 |
| Pominięta stawka | ≤ 0%, wskaźnik błędnej oceny (błędnie zakwalifikowane produkty w celu określenia produktów niezgodny |
| Kanał wykrywania | 1-4 (w zależności od konfiguracji modelu) |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 10 Hz-10 MHz, continuously adjustable, up to 2 simultaneous detection, can be limited mixing; |
| Kontrola i dokładność znakowania | ≤ ± 50mm |
| Zyskaj zasięg | 0,0 ~ 99,0 dB płynna regulacja, krok: 0,1 |
| Pominięta stawka | ≤ 0%, wskaźnik błędnej oceny (błędnie zakwalifikowane produkty w celu określenia produktów niezgodny |
| Moc | Elektroniczny |
|---|---|
| Stosowanie | magnetyczny sprzęt do testowania |
| Nazwa produktu | Przenośny defektoskop do testowania cząstek magnetycznych |
| Podanie | wyroby kute lub przemysł spawalniczy |
| Gwarancja | 12 miesięcy, 1 rok |
| Stosowanie | magnetyczny sprzęt do testowania |
|---|---|
| Nazwa produktu | Przenośny defektoskop do testowania cząstek magnetycznych |
| Wniosek | wyroby kute lub przemysł spawalniczy |
| Gwarancja | 12 miesięcy, 1 rok |
| Zasilacz | AC 220 V i bateria prądu stałego |
| Nazwa produktu | Defektoskop linowy WRT do badań NDT |
|---|---|
| Kontrola | Kontrola lin górniczych, kolejek linowych (głównie lin wyciągów krzesełkowych i wyciągów gondolowych |
| aplikacji | wykrywanie wewnętrzne i zewnętrzne liny stalowej |
| Wilgotność | 20% ~ 95% RH |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
| materiał | ABS |
|---|---|
| Użycie | Testy NDT |
| Nazwa produktu | Inteligentny cyfrowy wieloczęstotliwościowy wykrywacz prądu wirowego |
| Zasilanie | Prąd przemienny 220 V / 110 V 50/60 Hz |
| aplikacji | Testowanie części samochodowych, lotniczych, automatyczne dopasowywanie linii testowych, badania lab |