| Szerokość impulsu | 30 ns - 1000 ns |
|---|---|
| Czas upadku | Mniej niż 10 ns |
| Impedancja wyjściowa | Mniej niż 10 Ω |
| Kształt impulsu | Ujemna fala kwadratowa |
| Prostownik | Pozytywne, negatywne, pełna fala i nieskorygowane |
| Krzywa | DAC, AVG, TCG, B scan, AWS |
|---|---|
| zysk | 0-130dB |
| Kalibrowanie | Automatyczna kalibracja, automatyczne wzmocnienie |
| Pamięć | Duża pamięć 1000 A wykresu |
| Baterii | Akumulator Li, kontynuuj czas pracy do 12 godzin |
| Ekran | ekran dotykowy |
|---|---|
| Pulse edge | <10ns |
| Szerokość impulsu | 30 ~ 1000ns bezstopniowo regulowane |
| Wyświetlanie przebiegu | fala radiowa, pełna fala, dodatnia półfala, ujemna półfala |
| Tryb obrazowania | zgodnie z ustawieniami urządzenia i trybem skanowania wyświetlają: B sweep, D sweep, P sweep, obraz |
| Pokaz | 11-calowy kolorowy wyświetlacz TFT 800 x 600 |
|---|---|
| Pamięć | In-Built: 16G RAM+4GB FLASH ;SD card (max to 32G); Wbudowany: 16G RAM + 4GB FLASH; karta S |
| System zarządzania plikami i wpisami | Elastyczne pomosty między ustawieniami (prawo ogniskowe i model), kalibracją i kontrolą |
| Konfiguracja modułowa | Skanowanie L, Skanowanie S, Skanowanie LC, Skanowanie SC, Zgrzewanie doczołowe, Wał korbowy, Rurocią |
| DDF | Dynamiczne ustawianie głębi ostrości (DDF) |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| materiał | ABS |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Współrzędna tła | Współrzędna prostokątna, współrzędna biegunowa |
|---|---|
| Mapowanie arkusza rur | Mapowanie arkuszy rurek rysuje się zgodnie z rzeczywistym układem rurek, a wynik testu jest oznaczon |
| Tryb wyświetlania impedancji | Punkt, Linia, Auto |
| Bateria | Wbudowana bateria litowa (14,8 V, 5,7 Ah), długi czas pracy 10 godzin po jednorazowym naładowaniu |
| Raport | Automatyczne generowanie raportu w innym formacie |
| Produkcja | 80 ~ 200 kV ± 1KV |
|---|---|
| Punkt ostrości | 2.5 mm |
| Maksymalna penetracja | 40mm |
| Materiał | stali |
| Kąt promieniowania | 40° |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |
| Materiał | Stop aluminium i ABS |
|---|---|
| Spełnij standardy | ASTM E3022 |
| Zawartość UV-B | zero |
| Bateria | Szybka wymiana baterii |
| Wzrost temperatury powierzchni zewnętrznej przy ciągłej pracy | <8K (8℃) |
| Wyjście | 130-250KV |
|---|---|
| Wejście | 2,5 kW |
| Miejsce skupienia | 1,5*1,5 |
| Maksymalna penetracja | 40mm |
| Materiał | Stal |