| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |
| Modelu | HAP-1 |
|---|---|
| Średnica dysku | 220 mm |
| Napięcie | 380 V, 50 Hz |
| Moc | 0,40 kW |
| Prędkość | 50-1400 R / min |
| Modelu | HAP-2CX |
|---|---|
| Średnica dysku | 230 mm |
| Napięcie | 220V |
| Moc | 350W |
| Prędkość | 0-1400r / min |
| materiał | Guma, miedź |
|---|---|
| Kolor | Żółty |
| Złącze | LEMO i 3 piny |
| Waga | 300g |
| Długość | 1,5m |
| Materiał | ABS |
|---|---|
| Normy | DIN 53505, ISO 868, ISO 7619, ASTMD 2240, JISK7215 |
| przeciętny | Ze średnią funkcją obliczania |
| szczyt | Funkcja depozytu o wartości szczytowej |
| Alarm | Funkcja alarmu zbyt niskiego napięcia |
| Wyświetlane parametry | hardness result, average value, max. wynik twardości, wartość średnia, max. value |
|---|---|
| Zakres pomiaru | 0-100HA |
| Odchylenie pomiaru | <1% H |
| Warunki pracy | 0℃ do 40℃ |
| Nazwa produktu | Cyfrowy tester twardości Shore A Durometer |
| Nazwa produktu | Twardościomierz |
|---|---|
| Skala twardości | HL, HB, HRB, HRC, HRA, HV, HS |
| Kierunek pomiaru | 360° |
| Pamięć danych | Maks. 600 grup |
| Duży ekran | Matryca LCD 128 * 64 punktów |
| Zakres pomiaru | 0-100H |
|---|---|
| Odchylenie pomiaru | <1% H |
| Rezolucja | 0,1 |
| Automatyczne wyłączanie | TAK |
| Zasilacz | Bateria 4x1,5 V AAA (UM-4) |
| Normy | DIN53505, ASTMD2240, ISO7619, JISK7215 |
|---|---|
| Wyświetlane parametry | hardness result, average value, max. wynik twardości, wartość średnia, max. value |
| Warunki pracy | 0℃ do 40℃ |
| Zasilacz | Bateria 4x1,5 V AAA (UM-4) |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
| Materiał | Żeliwo |
|---|---|
| Twin Rockwell | Zwykła twardość Rockwella i Rockwella |
| Całkowita siła testowa | 147,1 N (15 kgf), 294,3 N (30 kgf), 441,3 N (45 kgf) |
| Waga | HR15N, HR30N, HR45N, HR15T, HR30T, HR45T, HR15W, HR30W, HR45W, HR15X, HR30X, HR45X, HR15Y, HR30Y, HR |
| Obciążenie Tesing | Siła testowa jest dostarczana przez czujnik obciążenia i jednostkę sterującą w pętli zamkniętej |