| Materiał | ABS |
|---|---|
| Parametry | Ra ,Rz, Rq, Rt, Rp ,Rv, R3z, R3y, Rz(JIS), Rs, Rsk, Rsm, Rku, Rmr, Ry(JIS), Rmax,RPc, Rk, Rpk, Rvk, |
| Normy | ISO, DIN, ANSI, JIS |
| Wyświetlacz | 3,5-calowy kolorowy graficzny ekran dotykowy TFT |
| Bateria | Wbudowany akumulator litowo-jonowy i obwód sterowania ładowaniem, duża pojemność; |
| Zakres pomiaru | 0-100HA (HD) |
|---|---|
| Odchylenie pomiaru | < 1% H |
| Rozdzielczość | 0,1 |
| Warunki pracy | 0 ℃ do 40 ℃ |
| Wyświetlane parametry | wynik twardości, wartość średnia, max. wartość |
| kolor | Biały |
|---|---|
| Parametry | Ra, Rz, Rq, Rt, Rp, Rv, R3z, R3y, Rz (JIS), Rs, Rsk, Rsm, Rku, Rmr, Ry (JIS), Rmax, RPc, Rk, Rpk, Rv |
| Standardy | ISO, DIN, ANSI, JIS |
| Pokaz | Kolorowy ekran dotykowy TFT o przekątnej 3,5 cala |
| Bateria | Wbudowany akumulator litowo-jonowy i obwód kontroli ładowania, duża pojemność |
| Materiał | ABS |
|---|---|
| kolor | Biały |
| Parametry | Ra, Rz, Rq, Rt, Rp, Rv, R3z, R3y, Rz (JIS), Rs, Rsk, Rsm, Rku, Rmr, Ry (JIS), Rmax, RPc, Rk, Rpk, Rv |
| Standardy | ISO, DIN, ANSI, JIS |
| Pokaz | Kolorowy ekran dotykowy TFT o przekątnej 3,5 cala |
| Pojemność | 0 ~ 100 HD |
|---|---|
| Dostępny zakres testowy | 20 ~ 90 HD |
| Poruszenie końcówką | 0 ~ 2,5 mm |
| Udar mózgu | 2,5 mm |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
| Rodzaj brzegu | ROBIĆ |
|---|---|
| Zakres pomiaru | 0-100H |
| Wymiar | 162x65x38mm |
| Waga | 173g |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
| Materiał | ABS |
|---|---|
| kolor | Biały |
| Parametry | Ra, Rz, Rq, Rt, Rp, Rv, R3z, R3y, Rz (JIS), Rs, Rsk, Rsm, Rku, Rmr, Ry (JIS), Rmax, RPc, Rk, Rpk, Rv |
| Standardy | ISO, DIN, ANSI, JIS |
| Pokaz | Kolorowy ekran dotykowy TFT o przekątnej 3,5 cala |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | 60 KHz, 120 KHz |
| ekran wyświetlający | 240X320 pikseli TFT-LCD |
| Skala | 0,5% IACS-110%IACS (0,29MS/m-64MS/m) |
| Wyróżniająca stawka | Przewodność: 0,01% IACS (MS/m) |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | 60 KHz dla standardu lotniczego, 500 KHz do wykrywania blachy |
| Ekran wyświetlający | Ciekłokrystaliczny duży ekran, zaprojektowane pod światło |
| L * B * H | 220 * 95 * 55 mm |
| waga | 500g |
| Ściernica (12,7 mm, otwór) | 150 mm Ultra-cienki dysk do cięcia |
|---|---|
| Zakres prędkości | 200-1500 obr./min |
| Napięcie WEJŚCIOWE | jednofazowy 220V, 50 / 60Hz |
| Moc silnika | 125W |
| Ogólny wymiar | 405Lx 405W x 330 H mm |