| Zakres testowy | 0-100 ha |
|---|---|
| Dostępny zakres testowy | 10-90 ha |
| Udar | 2,5 mm |
| Wymiar końcówki | 0,79 mm |
| Nazwa produktu | twardości Shore A |
| Parametr testowy | 3000 kg, 1500 kg, 1000 kg, 750 kg, 500 kg, 250 kg, 187,5 kg, 100 kg i 62,5 kg |
|---|---|
| Średnica wgłębnika | 10 mm, 5 mm, 2,5 mm |
| Skala | 3,18HBW ~ 658HBW |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zakres pomiaru | 0-100HC |
|---|---|
| Odchylenie pomiaru | < 1% H |
| Rozdzielczość | 0,1 |
| Warunki pracy | 0 ℃ do 40 ℃ |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
| Zakres pomiaru | 0-100HD |
|---|---|
| Odchylenie pomiaru | < 1% H |
| Rozdzielczość | 0,1 jednostki |
| Automatyczny przełącznik | Poza |
| Tolerancja | ± 0,5 przy „100” i -0 +1 przy „0” |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |
| Wskazanie wartości twardości | Wybierania |
|---|---|
| Maksymalna wysokość próbki | 175 mm |
| Standardy | GB7407 JJG884 |
| Siła testowa | 60kgf (588N) 100kgf (980N) 150kgf (1471N) |
| rozmiar | 520 * 240 * 700 mm |
| standardowe | Test ołówka GB / T 26704-2011 |
|---|---|
| Siła testowa | 0.245,0.49,0.98,1.96,2.94,4.98 |
| Test twardości (HK) | 40-700 |
| Przetworniki wgłębne i soczewkowe | Automatyczne |
| rozmiar | 405 * 290 * 480 mm |
| Maksymalna siła testu | 250kgf |
|---|---|
| Sprawdź rozdzielczość obciążenia | 0.1kgf i programowalny |
| Minimalna rozdzielczość wykrywania | 0,2um |
| Obiektywne powiększenie | 70X, 140X |
| Czas działania testowego | 1-99 sekund |
| Skala | HRA 22-88; |
|---|---|
| Waga | 0,3 kg |
| Wymiary | 60X10 |
| Skala twardości | HRA,HBW,HV,HR,HLD,HLG |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Testowanie parametrów | Prędkość |
|---|---|
| Zakres testowy | Prędkość: 0,1 mm/s-199,9 mm/s (RMS) |
| Dokładność | ± 5% ± 2 cyfry |
| Wyświetlacz | 3 1/2 cyfry LCD |
| Zasilacz | dwie baterie guzikowe (LR44 lub SR44) |