| Kolor | Biały |
|---|---|
| Zakres testowy | (8 ~ 650) HBW |
| Maksymalna wysokość specimentu | 225 mm |
| Zasilanie i napięcie | AC220 / 100V / 50-60Hz |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
| Standardy | GB / T 17669.3-1999 gipsowe architektoniczne i mechaniczne właściwości norm ISO 3051 |
|---|---|
| Wysoka precyzja | 0,2 mikrona |
| Dokładność obciążenia | 0,2% |
| Rozdzielczość twardości | 0,01 N / mm2 |
| Skala | 1-6000 |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |
| materiał | Stal |
|---|---|
| Zakres testowy | (8 ~ 650) HBW |
| Kolor | Biały |
| Pokaz | LCD |
| Waga | 160 kg (Waga brutto) 130 kg (masa netto) |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |