| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Zasada | Ultradźwiękowy i dynamiczny |
| standardowe | JBT 9377-2010 、 ASTM A1038-2005 |
| Kalibrowanie | Kalibracja Slef |
| Pamięć | 1000 danych |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |
| Cyfrowy ekran | ekran dotykowy |
|---|---|
| Zaawansowana technologia | Technologia zamkniętej pętli i technologia czujnika wyporności |
| Jedna kluczowa operacja | Bez ciężaru, bez potrzeby instalacji i szkolenia |
| 30 skal | Testuj skalach Rockwell, Superficial Rockwell 30 |
| Oprogramowanie | Potężne oprogramowanie do przetwarzania danych |
| Maksymalna sekcja cięcia | Φ126 mm |
|---|---|
| Ściernica | 350 * 2,5 * 32 mm |
| Napięcie WEJŚCIOWE | 380 V, 50 Hz |
| Moc silnika | 4KW |
| Waga | 145 kg |
| Początkowa siła testowa | 98,07N (10 kg) dodatek ± 2,0% |
|---|---|
| Całkowita siła testu | 98,07N (10 kg) ~ 1839N (187,5 kg) dodatek: ± 1,0% |
| Siła testowa Brinella | 31,25 kg f (306,5N), 62,5 kg f (612,9N), 187,5 kgf (1839N) |
| Skala Brinella | HBW2.5 / 31.25, HBW2.5 / 62,5, HBW2.5 / 187.5, HBW5 / 62.5 |
| Specyfikacja diamentowego indentera | Diamond Rockwell Indenter, Diamond Vickers Indenter |
| Sprawdź maksymalną wysokość | 160 mm |
|---|---|
| Odległość od środka do ściany | 135 mm |
| Rozmiar kształtu | 250 × 550 × 650 mm |
| Czas trwania siły | (5-60) s |
| Metoda stosowania siły testowej | Automatyczne |
| Szczegóły pakowania | W KARTONIE |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 500 |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Nazwa handlowa | HUATEC |
| Materiał | Żeliwo |
|---|---|
| Twin Rockwell | Zwykła twardość Rockwella i Rockwella |
| Całkowita siła testowa | 147,1 N (15 kgf), 294,3 N (30 kgf), 441,3 N (45 kgf) |
| Waga | HR15N, HR30N, HR45N, HR15T, HR30T, HR45T, HR15W, HR30W, HR45W, HR15X, HR30X, HR45X, HR15Y, HR30Y, HR |
| Normy zgodnie z | ISO 6508-2, ASTM E18 |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Dostosować się do | GB / T 4340.2, GB / T 231,2, ISO6506-2, ISO6507-2, ASTM E92 i ASTM E10 |
| Skala | 8-650HBW, 10-3000HV |
| Max. wysokość badanego elementu | 130 mm |
| Wymiary | 438 x 382 x 708 mm |
| Cyfrowy ekran | ekran dotykowy |
|---|---|
| Zaawansowana technologia | Automatyczna wieżyczka, próbka atuto raise, wcięcie auto press |
| Obraz wcięcia | zostanie skupiony automatycznie |
| Skala Brinella | HBW2.5 / 62,5 HBW2.5 / 187.5 HBW5 / 125 HBW5 / 750 HBW10 / 100, |
| Maksymalna wysokość próbki | 200 mm (Dodano typ wysokości: 400 mm do specjalnego wykonania) |