| Ekran cyfrowy | Ekran dotykowy |
|---|---|
| Zaawansowana technologia | Technologia pętli zamkniętej i technologia czujnika przemieszczenia |
| Jedna kluczowa operacja | Bez ciężaru własnego, bez potrzeby instalacji i szkolenia |
| 30 łusek | Przetestuj Rockwell, powierzchowne skale Rockwell 30 |
| Oprogramowanie | Potężne oprogramowanie do przetwarzania danych |
| Skala | HRA 22-88; |
|---|---|
| Waga | 2 kg |
| Wymiary | 60X10 |
| Skala twardości | HRA,HBW,HV,HR,HLD,HLG |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Materiał | Metal |
|---|---|
| kolor | Srebro |
| Stal i staliwo | 20,0~69,5HRC |
| Energia uderzenia | 2,7mJ |
| Imię | Urządzenie udarowe C |
| Materiał | Metal |
|---|---|
| kolor | Srebro |
| Stal i staliwo | 17,9~68,5HRC |
| Energia uderzenia | 11mJ |
| Imię | Urządzenie udarowe DL |
| Impact Device | Typu D |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Pokaz | OLED |
|---|---|
| Interfejs | Port komunikacyjny Mini USB |
| Kierunek pomiaru | 360° |
| Baterii | 3,7 V, Li (80 mAh) |
| Waga | 110g |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Normy | GB/T 231.2, ISO 6506-2 i ASTM E10 |
| Zdolność udarowa | 4.9J |
| Zakres testowy | 100-400HB |
| Wymiary | Φ55x370mm |
| Pokaz | LED |
|---|---|
| Pamięć | 500 grup |
| Drukarka | Zintegrowana drukarka termiczna |
| Baterii | Akumulator NI-MH |
| Interfejs | Port USB |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Skala | < 450 HBS |
| Średnica kulki stalowej | Φ10mm |
| Wymiary | Φ25x110mm |
| Waga | 0,5 kg |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Zasada | Ultradźwiękowe |
| standardowe | JBT 9377-2010 、 ASTM A1038-2005 |
| Kalibrowanie | Kalibracja Slef |
| Pamięć | 1000 danych |