| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Skala | 15,9-650HBW (ASTM E10) |
| Siła testowa Brinella | 5 kg 、6,25 kg 、10 kg 15,625 kg 、25 kg 、30 kg 、31,25 kg 62,5 kg 187,5 kg |
| Skale twardości Brinella | HBW2,5/6,25、HBW2,5/15,625、HBW2,5/31,25、HBW2,5/62,5、HBW2,5/187,5、HBW1/5、HBW1/10、HBW1/30 |
| Współczynnik rozdzielczości twardości | 0,1HBW |
| Maksymalna wysokość próbki | 400mm |
|---|---|
| Standardy | GB7407 JJG884 |
| Siła testowa | 60kgf (588N) 100kgf (980N) 150kgf (1471N) |
| Wstępna siła testowania | 10kgf (98,07N) |
| rozmiar | 520 * 240 * 700 mm |
| materiał | Metalu |
|---|---|
| Kolor | Srebro |
| Stal i stal | 38,4 ~ 99,6 HRB |
| Energia uderzenia | 11mJ |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
| materiał | Metalu |
|---|---|
| Kolor | Srebro |
| Stal i stal lana | 90 ~ 646HB |
| Energia uderzenia | 90mJ |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
| Kierunek pomiaru | 360° |
|---|---|
| Skala twardości | HL, HB, HRB, HRC, HRA, HV, HS |
| Wyświetlacz | Segmentowy wyświetlacz LCD |
| Pamięć danych | maksymalnie 100 grup ((w stosunku do razy uderzenia 32 ̊1) |
| Napięcie robocze | 3 V (2 baterie alkaliczne typu AA) |
| materiał | Twardość Rockwella dla metalu i tworzywa sztucznego |
|---|---|
| Wymuś przełącznik | Automatyczny przełącznik siły testowej |
| standardowe | ISO 6508-2, ASTM E18, BS EN ISO6508-2, GB / T230.2. |
| Obciążenie czasu trwania przerwy | 2 ~ 50s, można ustawić |
| Statystyki danych | Dostępne są średnie, maks., Min., S, R |
| Początkowa siła testowa | 10kgf |
|---|---|
| Całkowita siła testowa | 60 kgf, 100 kgf, 150 kgf |
| Zakres testowy | 20~88 HRC, 20~100 HRB i 20~70 HRC |
| Rozdzielczość testowa | 0,1 godz |
| Błąd wskaźnika | zgodność z normami ISO6508, ASTM E110 i ASTM E18 |
| Kolor | Szary |
|---|---|
| Zasada | Ultradźwiękowy |
| Standard | JBT 9377-2010 (ASTM A1038-2005) |
| Kalibrowanie | Kalibracja Slef |
| Pamięć | Aby zapisać 1000 grup danych pomiarowych i 20 grup danych kalibracyjnych |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |
| Materiał | Metal |
|---|---|
| kolor | Srebro |
| Stal i staliwo | 59,1~85,8 |
| Energia uderzenia | 11mJ |
| Imię | Urządzenie udarowe D |