| materiał | Metalu |
|---|---|
| Kolor | Srebro |
| Stal i stal lana | 90 ~ 646HB |
| Energia uderzenia | 90mJ |
| Gwarancja | No input file specified. |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| materiał | Twardy plastik |
| Pamięć | 600 grup danych |
| Urządzenie uderzające | 7 opcjonalnych typów |
| Baterii | Akumulator litowo-jonowy |
| Skala twardości | HS, HV, HB |
|---|---|
| Zasięg | 0~100HBa, Kwota do 25~150HBW |
| Słowa kluczowe | Przenośny tester twardości do aluminium |
| Rezolucja | 0,1HBa |
| Maksymalne trzymanie | w zestawie |
| Urządzenie uderzeniowe | Wpisz DL |
|---|---|
| Pokaz | 2,4-calowy wyświetlacz IPS |
| Skala twardości | HS, HV, HB, HL, HRA |
| Kierunek pomiaru | 360 °, 0 ° ~ 360 °, Uniwersalny 360 stopni |
| Gwarancja | 12 miesięcy, 1 rok |
| Skala twardości | HS, HV, HB |
|---|---|
| Zasięg | 0~100HBa, Kwota do 25~150HBW |
| Słowa kluczowe | Przenośny tester twardości do aluminium |
| Rezolucja | 0,1HBa |
| Maksymalne trzymanie | w zestawie |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Tester twardości metalu |
| Zakres pomiaru | HS (od 32 do 100), (80-1042) HV, HB (od 19 do 655) |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Odległość wgłębnika do ściany | 200 mm |
|---|---|
| Sprawdź maksymalną wysokość | Rockwell : 220 mm 、 Brinell Vickers : 150 mm |
| Rozmiar testera | 560 * 260 * 800 mm |
| Skala twardości | HBW1 / 5 、 HBW2,5 / 62,5 、 HBW1 / 10 、 HBW2,5 / 15,625 、 HBW1 / 30 、 HBW2,5 / 31,25 、 HBW2,5 / 62,5 |
| Metoda przyłożenia siły testowej | Automatyczny |
| materiał | Guma, miedź |
|---|---|
| Kolor | Żółty |
| Złącze | LEMO i 3 piny |
| Waga | 300g |
| Długość | 1,5m |
| Materiał | ABS |
|---|---|
| Kolor | Szary |
| Normy | DIN 53505, ISO 868, ISO 7619, ASTMD 2240, JISK7215 |
| przeciętny | Ze średnią funkcją obliczania |
| szczyt | Funkcja depozytu o wartości szczytowej |
| Materiał | ABS |
|---|---|
| Kolor | Szary |
| Normy | DIN 53505, ISO 868, ISO 7619, ASTMD 2240, JISK7215 |
| przeciętny | Ze średnią funkcją obliczania |
| szczyt | Funkcja depozytu o wartości szczytowej |