| Skala twardości | HL, HB, HRB, HRC, HRA, HV, HS |
|---|---|
| Pamięć | 48~600 grup (czasy uderzeń: 32~1) |
| skala | HLD (170~960) |
| Standardowe urządzenie udarowe | D |
| Opcjonalne urządzenia udarowe | DC/D+15/G/C/DL |
| Siła testowa | 3000 kgf (1000 kgf, 750 kgf, 500 kgf opcjonalnie) |
|---|---|
| Piłka testowa | Kulka ze stopu węglika spiekanego 10 mm (opcjonalnie 5 mm) |
| Zakres testowy | 32~650 HBW |
| Wymiar otwarcia | 350 mm (wysokość) x 100 mm (głębokość gardzieli) |
| Błąd wskaźnika | jest zgodny z normami ISO 6506, ASTM E10 i ASTM E110 |
| Materiał sprężyny do prób ciśnieniowych | Stal sprężynowa |
|---|---|
| Materiał głowicy testowej | Węglik wolframu |
| Średnica głowicy testowej | 0,5 mm (Opel, opcjonalnie) 1,0 mm (opcjonalnie) (zgodnie z IS01518 i DEF) |
| Zakres nacisku sprężyny | 0~3N (zaznaczone na niebiesko),0~10N (zaznaczone na czerwono),0~20N (żółte), 0~40N (białe oznaczenie |
| Nazwa | Przenośny tester twardości |
| Skala twardości | HL, HB, HRB, HRC, HRA, HV, HS |
|---|---|
| Pamięć | 48~600 grup (czasy uderzeń: 32~1) |
| skala | HLD (170~960) |
| Standardowe urządzenie udarowe | D |
| Opcjonalne urządzenia udarowe | DC/D+15/G/C/DL |
| Skala twardości | HL, HB, HRB, HRC, HRA, HV, HS |
|---|---|
| Pamięć | 48~600 grup (czasy uderzeń: 32~1) |
| Skala | HLD (170~960) |
| Standardowe urządzenie udarowe | D |
| Opcjonalne urządzenia udarowe | DC/D+15/G/C/DL |
| Skala twardości | HL, HB, HRB, HRC, HRA, HV, HS |
|---|---|
| Pamięć danych | 48~600 grup (czasy uderzeń: 32~1) |
| Skala | HLD (170~960) |
| Standardowe urządzenie udarowe | Urządzenie udarowe D |
| Opcjonalne urządzenia udarowe | DC/D+15/G/C/DL |
| Skala twardości | HL, HB, HRB, HRC, HRA, HV, HS |
|---|---|
| Pamięć danych | 48~600 grup (czasy uderzeń: 32~1) |
| Skala | HLD (170~960) |
| Standardowe urządzenie udarowe | Urządzenie udarowe D |
| Opcjonalne urządzenia udarowe | DC/D+15/G/C/DL |
| Kolor | Szary |
|---|---|
| Zasada | Metoda UCI (ultradźwiękowa impedancja styku) |
| Standard | JBT 9377-2010 (ASTM A1038-2005) |
| Kalibrowanie | Kalibracja Slef |
| Pamięć | 50 zestawów przechowywania danych-dane zawierają informacje o czasie |
| Kolor | Szary |
|---|---|
| Zasada | Ultradźwiękowy |
| Standard | JBT 9377-2010 (ASTM A1038-2005) |
| Kalibrowanie | Kalibracja Slef |
| Pamięć | Aby zapisać 1000 grup danych pomiarowych i 20 grup danych kalibracyjnych |
| Nazwa produktu | Twardościomierz |
|---|---|
| Skala twardości | HL, HRC, HRB, HRA, HV, HB, HS |
| Standardowe urządzenie udarowe | urządzenie udarowe typu D. |
| Pamięć danych | Maksymalnie 500 grup (w odniesieniu do czasów uderzenia 32 ~ 1) |
| Duży ekran | matryca LCD, 128 * 64 punktów |