| Ciężar maszyny | 2,0 kg |
|---|---|
| Typ sondy | Różnicowy, bezwzględny, DP, otaczająca cewka, ołówek, płaski, sektor, tablica itp |
| temperatura robocza | -20 ℃ do 55 ℃ |
| Saldo | Szybka cyfrowa/analogowa waga elektroniczna |
| Faza | 0-359 W krokach 0,1 |
| Faza | 0-359 W krokach 0,1 |
|---|---|
| Normy | ASTM, JB/T4730.6-2005, DLT 883-2004 itp. |
| Saldo | Szybka cyfrowa/analogowa waga elektroniczna |
| Rozmiar maszyny | 290 mm X 210 mm X 42,5 mm |
| Współczynnik wzmocnienia (Y/ | 0,1-10 |
| Screen Display | Real-time Strip Chart,impedance Plane ,tube Sheet Display |
|---|---|
| Power supply | 100-240V 50/60Hz |
| Frequency | 2 Frequencies Per Channel With 64Hz-5MHz For ECT,5Hz-5KHz For RFT |
| Channel | 2 Channels |
| Machine size | 290mm X 210mm X 42.5mm |
| Niezależna częstotliwość detekcji | 2 ogółem |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 10 Hz - 10 MHz, krok 1 Hz |
| zysk | 0 dB ~ 99 dB Step Krok 0,1 dB |
| Fazy | 0 ~ 359 °, krok 1 stopień, elastyczny obrót fazy |
| Inteligentna jednostka miksująca | 1 łącznie |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Skala | Rezystywność: 0,01µΩ • m ~ 2,5µΩ • m, Przewodność: 0,4MS / m ~ 100MS / m 0,69% IACS ~ 172% IACS, Rez |
| Pokaz | Ciekłokrystaliczny duży ekran, zaprojektowane pod światło |
| rozmiar | 285 (W) * 158 (H) * 120 (D) mm |
| waga | Host : 2,2 kg Przenośne urządzenie pomiarowe : 1 kg |
| Kanał wykrywania | 1-4 (w zależności od konfiguracji modelu) |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 10 Hz-10 MHz, continuously adjustable, up to 2 simultaneous detection, can be limited mixing; |
| Kontrola i dokładność znakowania | ≤ ± 50mm |
| Zyskaj zasięg | 0,0 ~ 99,0 dB płynna regulacja, krok: 0,1 |
| Pominięta stawka | ≤ 0%, wskaźnik błędnej oceny (błędnie zakwalifikowane produkty w celu określenia produktów niezgodny |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Skala | Rezystywność: 0,01µΩ • m ~ 2,5µΩ • m, Przewodność: 0,4MS / m ~ 100MS / m 0,69% IACS ~ 172% IACS, Rez |
| Pokaz | Ciekłokrystaliczny duży ekran, zaprojektowane pod światło |
| rozmiar | 285 (W) * 158 (H) * 120 (D) mm |
| waga | Host : 2,2 kg Przenośne urządzenie pomiarowe : 1 kg |
| Współrzędna tła | Współrzędna prostokątna, współrzędna biegunowa |
|---|---|
| Mapowanie arkusza rur | Mapowanie arkuszy rurek rysuje się zgodnie z rzeczywistym układem rurek, a wynik testu jest oznaczon |
| Tryb wyświetlania impedancji | Punkt, Linia, Auto |
| Bateria | Wbudowana bateria litowa (14,8 V, 5,7 Ah), długi czas pracy 10 godzin po jednorazowym naładowaniu |
| Raport | Automatyczne generowanie raportu w innym formacie |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | 60 kHz, 120 kHz |
| Ekran wyświetlający | 240 x 320 pikseli TFT-LCD |
| L * B * H | 180 * 90 * 40 mm |
| waga | 300G |
| Mapowanie arkusza rur | Mapowanie arkuszy rurek rysuje się zgodnie z rzeczywistym układem rurek, a wynik testu jest oznaczon |
|---|---|
| Bateria | Wbudowana bateria litowa (14,8 V, 5,7 Ah), długi czas pracy 10 godzin po jednorazowym naładowaniu |
| Raport | Automatyczne generowanie raportu w innym formacie |
| Wyjście alarmowe | Jedno sprzętowe wyjście alarmowe z triodową bramką OC |
| Poziom napięcia napędu | 1-8 poziomów |