| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | 60 KHz (240 KHz) |
| ekran wyświetlający | 240X320 pikseli TFT-LCD |
| L*B*H | 180*80*30mm |
| Waga | 260g |
| materiał | ABS |
|---|---|
| Użycie | Testy NDT |
| Nazwa produktu | Inteligentny cyfrowy wieloczęstotliwościowy wykrywacz prądu wirowego |
| Zasilanie | Prąd przemienny 220 V / 110 V 50/60 Hz |
| aplikacji | Testowanie części samochodowych, lotniczych, automatyczne dopasowywanie linii testowych, badania lab |
| Standards | JB/T 10658 and EN1711 |
|---|---|
| Battery | lithium polymer batteries, 5.5hours continuous working time |
| Frequency Range | from 64Hz to 5MHz, adjustable |
| Gain Range | 0~90 dB, adjustable in step of 0.5 dB |
| Phase Rotation | 0~360 , adjustable in step of 1 |
| Kanał wykrywania | 1-4 (w razie potrzeby skalowalne) |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 5 Hz ~ 12 MHz, płynnie regulowany, 2-4 niezależne wybieralne częstotliwości, wiele jednostek mieszaj |
| Regulowany zakres wykrywania | maksymalny pomiar: 10 ~ 10000, krok 1 |
| Uzyskaj zasięg | 0,0 dB ~ 94,0 dB płynnie regulowany, krok: 0,1 dB |
| Nieprzetworzona stawka | ≤ 0%, współczynnik fałszywie dodatni (błędnie oceniany jako kwalifikowany produkt niezgodny) ≤ 1% |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | 60 kHz |
| Ekran wyświetlający | Ciekłokrystaliczny duży ekran, zaprojektowane pod światło |
| L * B * H | 220 * 95 * 55 mm |
| waga | 500g |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | 60 kHz |
| Ekran wyświetlający | Ciekłokrystaliczny duży ekran, zaprojektowane pod światło |
| L * B * H | 220 * 95 * 55 mm |
| waga | 500g |
| materiał | ABS |
|---|---|
| Użycie | Testy NDT |
| Nazwa produktu | Inteligentny cyfrowy wieloczęstotliwościowy wykrywacz prądu wirowego |
| Zasilanie | Prąd przemienny 220 V / 110 V 50/60 Hz |
| aplikacji | Energia jądrowa, ropa naftowa, chemia, hutnictwo, nauczanie uniwersyteckie, produkcja części samocho |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Skala | Rezystywność: 0,01µΩ • m ~ 2,5µΩ • m, Przewodność: 0,4MS / m ~ 100MS / m 0,69% IACS ~ 172% IACS, Rez |
| Pokaz | Ciekłokrystaliczny duży ekran, zaprojektowane pod światło |
| rozmiar | 285 (W) * 158 (H) * 120 (D) mm |
| waga | Host : 2,2 kg Przenośne urządzenie pomiarowe : 1 kg |
| Delikatny zysk | od 0 dB do 48 dB w krokach co 0,5 dB |
|---|---|
| Częstotliwość | 2 niezależnie wybierane częstotliwości |
| Kanał | 2 niezależne kanały |
| Akumulator | Niski pobór mocy, ciągły czas pracy do ponad 10 godzin |
| Nazwa produktu | Detektor prądów wirowych |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | 60 KHz dla standardu lotniczego, 500 KHz do wykrywania blachy |
| Ekran wyświetlający | Ciekłokrystaliczny duży ekran, zaprojektowane pod światło |
| L * B * H | 220 * 95 * 55 mm |
| waga | 500g |