| Variety of display | impedance, time base (A scan、B scan、C scan) |
|---|---|
| Power supply | 100-240V 50/60Hz |
| Frequency | 50 Hz~10 MHz |
| Probe drive (motivation) Level | 1-16 |
| Gain ratio | (X/Y)0.1~10.0 |
| Kanał wykrywania | 1-4 (w zależności od konfiguracji modelu) |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 10 Hz-10 MHz, continuously adjustable, up to 2 simultaneous detection, can be limited mixing; |
| Kontrola i dokładność znakowania | ≤ ± 50mm |
| Zyskaj zasięg | 0,0 ~ 99,0 dB płynna regulacja, krok: 0,1 |
| Pominięta stawka | ≤ 0%, wskaźnik błędnej oceny (błędnie zakwalifikowane produkty w celu określenia produktów niezgodny |
| Nazwa produktu | Twardościomierz |
|---|---|
| Skala twardości | HL, HRC, HRB, HRA, HV, HB, HS |
| Standardowe urządzenie udarowe | urządzenie udarowe typu D. |
| Pamięć danych | Maksymalnie 500 grup (w odniesieniu do czasów uderzenia 32 ~ 1) |
| Duży ekran | matryca LCD, 128 * 64 punktów |
| Materiał | ABS |
|---|---|
| Wyświetlacz | LCD |
| Wyświetlacz wartości | wartość średnia, wartość maksymalna, wartość minimalna, wartość odchylenia standardowego |
| Pamięć danych | 10 grup, łącznie 500 danych |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
| Materiał | ABS |
|---|---|
| Precyzja | ± [(1 ~ 2)% H + 1] um |
| Wyświetl wartość | Wyświetlaj bezpośrednio pomiary grubości i masy |
| Berło | Interfejs mini-USB do komunikacji |
| Testy online | Opcjonalny |
| Skan A/B | Dopasowanie wyświetlacza skanowania A i B |
|---|---|
| Kamera wideo | Dołączony |
| Sonda | elektromagnetyczna ultradźwiękowa sonda grubości |
| Pilot | System zdalnego sterowania do kontrolowania kierunku skanowania i może być ustawiony kierunek skan |
| Zasada | Elektromagnetyczny ultradźwiękowy EMAT |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |