| Częstotliwość nacinania | Brak sekcji i regulowana częstotliwość prędkości |
|---|---|
| Adjustalbe pociera czas cyklu | 0-9999 |
| Regulowana długość skoku | 20-99 razy / min |
| Regulowana odległość otarcia | 10-50 mm |
| Platforma testowa | 350 × 400 mm (Dł. × szer.) |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | 60 kHz |
| Ekran wyświetlający | Ciekłokrystaliczny duży ekran, zaprojektowane pod światło |
| L * B * H | 220 * 95 * 55 mm |
| Pamięć | 4000 grup |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | 60 kHz |
| Ekran wyświetlający | Ciekłokrystaliczny duży ekran, zaprojektowane pod światło |
| L * B * H | 220 * 95 * 55 mm |
| waga | 500g |
| Chrześcijański | Pojedynczy element |
|---|---|
| Rezolucja | 0,001 mm |
| Materiał | ABS |
| Nazwa produktu | Ultradźwiękowy miernik grubości |
| Waga | 210 g łącznie z bateriami |
| Skala | 0 - 6500μm (0 - 0,25 ") |
|---|---|
| Jednostka | metryczny / imperialny |
| Rozkład | 0,001 mm (0,00005 ") |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Modelu | HAP-2X |
|---|---|
| Średnica dysku | 254 mm |
| Napięcie | 220 V, 50/60 Hz |
| Moc | 0,55 kW |
| Prędkość | 0-1000 R / min |
| Modelu | HAP-2000 |
|---|---|
| Średnica dysku | 250mm |
| Napięcie | 220V |
| Moc | 550 W |
| Prędkość | 60-1000r / min |
| Maksymalna objętość dyspersji | 10L |
|---|---|
| Maksymalna prędkość | 9000 obr./min |
| Elektromotor | Przyporządkowanie silnika do modulacji częstotliwości |
| System podnoszenia | Podnośnik ręczny lub automatyczny |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
| Minimalna temperatura | Ambient + 5ºC |
|---|---|
| Maksymalna temperatura | 150ºC |
| Dokładność temperatury | 1ºC |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasilanie | 110 V ~ 220 V, wbudowana bateria litowa wielokrotnego ładowania 8000 MAH |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° ~ 60 ° C |
| System standardowy | Współrzędne kartezjańskie, współrzędne biegunowe |
| Wymiary przyrządu | 250 MM x 200 MM x 85 MM, Waga : 2,0 kg |
| Pokaz | przebieg, wartość, więc na pierwszy rzut oka |