| Zakres | 0 ℃ -1200 ℃ |
|---|---|
| Precyzja | ± 0,3 ℃ |
| Rozdzielczość | 0,1 ℃ |
| Typ sondy | Typ K |
| Kanał | 6 |
| Ekran | 8-calowy interfejs z ekranem dotykowym |
|---|---|
| Automatyczna wieżyczka | wgłębnik i soczewka obiektywu automatycznie przełączają się na siebie |
| Pamięć | zapisany w formacie EXCEL na dysku USB |
| Siła testowa | 10GF (0,098N), 25GF (0,245N), 50GF (0,49N), 100GF (0,98N), 200GF (1,96N), 300GF (2,94N), 500GF (4,9N |
| spełniają normę | GB/T4340.2, ASTM E92 |
| Materiał | STAL |
|---|---|
| Kontrola przewozu | Automatyczny (załadunek / wstrzymanie załadunku / rozładunku) |
| Zakres testowy | 1,0 kg (9,8 N) 、 3,0 kg (29,4 N) 、 5,0 kg (49,0 N) 、 10 kg (98,0 N) |
| wymiar | 520 × 190 × 650 mm |
| waga | GW: 60 kg, NW: 40 kg |
| Waga | 310G |
|---|---|
| Przechowywanie danych | Może przechowywać 100 000 grubości (100 grup, 1000 w każdej grupie), 500 grup przebiegów A-scan i 50 |
| Dokładność | +/-0,001 mm |
| Zakres pomiaru | 0,15mm – 1800mm |
| Wyświetlacz | 3,5-calowy kolorowy ekran TFT-LCD QVGA (320 × 240). |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | 60 Khz |
| ekran wyświetlający | Duży ekran ciekłokrystaliczny, zaprojektowany z podświetleniem |
| L*B*H | 220*95*55mm |
| Pamięć | 4000 grup danych |
| Skala | HRA 22-88; |
|---|---|
| Waga | 0,3 kg |
| Wymiary | 60X10 |
| Skala twardości | HRA,HBW,HV,HR,HLD,HLG |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Dokładność | +/-0,001 mm |
|---|---|
| Wyświetlacz | 3,5-calowy kolorowy ekran TFT-LCD QVGA (320 × 240). |
| interfejs | USB |
| Temperatura pracy | -10°C do +50°C |
| Zakres prędkości dźwięku | 400-19999m/s |
| Faza | 0-359 W krokach 0,1 |
|---|---|
| Poziom napięcia napędu | 1-8 poziomów |
| Współrzędna tła | Współrzędna prostokątna, współrzędna biegunowa |
| Raport | Automatyczne generowanie raportu w innym formacie |
| Normy | ASTM, JB/T4730.6-2005, DLT 883-2004 itp. |