| Funkcja 1 | Precyzyjna obróbka zapewnia obszar ekspozycji |
|---|---|
| Odsłonięty obszar | 10 cm² lub 25 cm² |
| Funkcja 2 | Wysokiej jakości anodyzowane aluminium |
| Funkcja 3 | Łatwy w użyciu i czyszczeniu |
| standardowe | ASTM D1653, ISO 7783 |
| Zakres | 40 ~ 141KU / 27-5274cp / 32-1099g |
|---|---|
| Rozdzielczość | 0.1KU / 5cp / 1g |
| Precyzja | ± 1% pełnej skali |
| Powtarzalność | ± 0,5% pełnej skali |
| Prędkość obrotowa | 200 obr / min ± 1 rpm |
| Cecha 1 | Precyzyjny miernik do sprawdzania grubości mokrej folii |
|---|---|
| Cecha 2 | Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej |
| Dostępnych pięć skal | 0~100μm, 0~200μm,0~300μm,0~500μm, 0~1000μm |
| Standard | BS-ISO-ASTM |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
| Otwór | 3,5 mm |
|---|---|
| materiał | Stal nierdzewna z powłoką niklową |
| Zakres lepkości | 10-60 sekund |
| standardowe | JIS |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
| Cecha 1 | Kształt pięciokąta |
|---|---|
| Cecha 2 | Dostępne dwie wagi |
| Zakres pomiarowy (μm) | 20-350 25-2700 |
| Standard | ASTM-ISO |
| Skala | 25-2000 um |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | 60 kHz |
| Ekran wyświetlający | Ciekłokrystaliczny duży ekran, zaprojektowane pod światło |
| L * B * H | 220 * 95 * 55 mm |
| waga | 500g |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |
| Otwór | 3,5 mm |
|---|---|
| materiał | Stal nierdzewna z powłoką niklową |
| Zakres lepkości | 10-60 sekund |
| standardowe | JIS |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |