| Rozmiar filmu | 8 x 10 cm do 43 cm szerokości |
|---|---|
| Czas działania | 7 minut do 23 minut |
| Prędkość wlotowa | 322 ~ 92 mm / min |
| Objętość (długa * szerokość * wysokość) | 100 x 70 x 64 cm (w tym stent 106 cm) |
| Waga | 85 kg (zbiornik bez płynu) 115 kg (wypełniony wodą) |
| Błąd liniowości pionowej | ≤3% |
|---|---|
| Błąd tłumika | Co 12 ±1dB |
| Zakres dynamiczny | ≥32dB |
| Poziom hałasu elektrycznego | ≤10(pasmo częstotliwości: 1~5MHz)% |
| Margines czułości wykrywania wad | ≥65 (sonda 2,5Z20N) dB |
| Efektywny obszar obrazowania obszaru detektora | 150 × 180 mm |
|---|---|
| Macierz pikseli | 1280 × 1024 |
| Energia promienia (statyczna wartość KV) | 40 ~ 300kv |
| Otrzymana energia promienia | 320kV |
| Ciągły czas pracy | ponad 10 godzin |