| Maksymalna miara | 7000-118000 cd / ㎡ |
|---|---|
| Obserwowalna czerń | 2,9-5,0D |
| Tryb przyciemniania | Zastosowanie bezstopniowego ciągłego przyciemniania |
| Życie źródła światła | ≧ 100000 godzin |
| Temperatura barwowa | 9000K powyżej, pan niebieskie źródło światła, może zmniejszyć zmęczenie wzroku |
| Maksymalna jasność | 205000cd / ㎡ |
|---|---|
| Źródło światła | Źródło światła LED |
| Obserwowalna czerń | 5.0D |
| Tryb przyciemniania | Ciągłe przyciemnianie bez polaryzacji |
| Życie źródła światła | ≧ 10000 godzin |
| Maksymalna jasność | 161,000Cd/㎡(500000LUX) |
|---|---|
| źródło światła | Źródło światła LED |
| Dostrzegalna czerń | 5.0D |
| Tryb ściemniania | Niepolarne ciągłe ściemnianie |
| Żywotność źródła światła | ≧10000 godzin |
| Rozmiar filmu | 80 × 300 mm, 80 × 360 mm, 354 × 430 mm |
|---|---|
| czas rozwoju | 1-6 minut (zakres ustawień) |
| Pojemność zbiornika | wywoływanie 7,5 galonów, utrwalanie 7,5 galonów, mycie 13 galonów |
| Możliwość prania | Film 80 × 360 mm może rozwinąć 260 arkuszy na godzinę (czas wywoływania: 2 minuty) |
| Temperatura wywoływania | można regulować od 20 do 40 stopni |
| Maksymalna jasność | Duże okno>176000cd/m2,Podświetlane okno>600000cd/m2 |
|---|---|
| Źródło światła | Cree Highlight źródło światła LED SMD |
| Dostrzegalna czerń | 5.0D |
| Tryb ściemniania | Pojemnościowy ściemniacz dotykowy |
| Kąt widzenia | Regulowany kąt |
| Luminancja | 180 000 cd / m2 |
|---|---|
| Rozmiar okna | 200 x 60 mm |
| rozmiar | 470 x 120 x 70 mm |
| waga | 1,5 kg |
| Napięcie | 220 VAC +/- 20% 50 ~ 60 HZ |
| Wymiary (szer. × wys. × gł.) | 495 × 430 mm |
|---|---|
| Rozmiar okna | 360 × 430mm (14x17inch) |
| Źródło światła | Kolorowa dioda LED |
| Zasilanie | ≥ 200 W |
| Ciemność | 2,9-5,0D |
| Wymiary (szer. × wys. × gł.) | 495 × 430 mm |
|---|---|
| Rozmiar okna | 300 × 70 mm |
| Źródło światła | Kolorowa dioda LED |
| Zasilanie | 200W |
| Ciemność | 2,9-3,5D |
| Na miejscu | Mobilna kontrola obrazowania cyfrowego na miejscu |
|---|---|
| Konwersja A / D | 16-bitowy wysoki zakres dynamiki |
| Rozkład | Piksele 120 μm, wysoka rozdzielczość 4,0 lp / mm |
| Okno obrazu | 25 cm X 30 cm |
| Scyntylator | CsI: TI lub GOS |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |