| Variety of display | impedance, time base (A scan、B scan、C scan) |
|---|---|
| Power supply | 100-240V 50/60Hz |
| Frequency | 50 Hz~10 MHz |
| Probe drive (motivation) Level | 1-16 |
| Gain ratio | (X/Y)0.1~10.0 |
| Mapowanie arkusza rur | Mapowanie arkuszy rurek rysuje się zgodnie z rzeczywistym układem rurek, a wynik testu jest oznaczon |
|---|---|
| Bateria | Wbudowana bateria litowa (14,8 V, 5,7 Ah), długi czas pracy 10 godzin po jednorazowym naładowaniu |
| Raport | Automatyczne generowanie raportu w innym formacie |
| Wyjście alarmowe | Jedno sprzętowe wyjście alarmowe z triodową bramką OC |
| Poziom napięcia napędu | 1-8 poziomów |
| Ciężar maszyny | 2,0 kg |
|---|---|
| Typ sondy | Różnicowy, bezwzględny, DP, otaczająca cewka, ołówek, płaski, sektor, tablica itp |
| temperatura robocza | -20 ℃ do 55 ℃ |
| Saldo | Szybka cyfrowa/analogowa waga elektroniczna |
| Faza | 0-359 W krokach 0,1 |
| Kanał wykrywania | 1-4 (w zależności od konfiguracji modelu) |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 10 Hz-10 MHz, continuously adjustable, up to 2 simultaneous detection, can be limited mixing; |
| Kontrola i dokładność znakowania | ≤ ± 50mm |
| Zyskaj zasięg | 0,0 ~ 99,0 dB płynna regulacja, krok: 0,1 |
| Pominięta stawka | ≤ 0%, wskaźnik błędnej oceny (błędnie zakwalifikowane produkty w celu określenia produktów niezgodny |
| Kanał wykrywania | 1-4 (w zależności od konfiguracji modelu) |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 10 Hz-10 MHz, continuously adjustable, up to 2 simultaneous detection, can be limited mixing; |
| Kontrola i dokładność znakowania | ≤ ± 50mm |
| Zyskaj zasięg | 0,0 ~ 99,0 dB płynna regulacja, krok: 0,1 |
| Pominięta stawka | ≤ 0%, wskaźnik błędnej oceny (błędnie zakwalifikowane produkty w celu określenia produktów niezgodny |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |
| Materiał | Aluminium 7075, stal węglowa, stal nierdzewna |
|---|---|
| Standard | ISO2400-1972 ISO2400 2012 |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Nazwa produktu | Twardościomierz |
|---|---|
| Skala twardości | HL, HRC, HRB, HRA, HV, HB, HS |
| Standardowe urządzenie udarowe | urządzenie udarowe typu D. |
| Pamięć danych | Maksymalnie 500 grup (w odniesieniu do czasów uderzenia 32 ~ 1) |
| Duży ekran | matryca LCD, 128 * 64 punktów |
| Zasada | indukcja magnetyczna (F) i prądy wirowe (N) |
|---|---|
| Tryb pomiaru | Pojedyncze i ciągłe |
| Wyjście USB | Opcjonalny |
| Bluetooth | Opcjonalny |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |