| Zasilanie | 110 V ~ 220 V, wbudowana bateria litowa wielokrotnego ładowania 8000 MAH |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° ~ 60 ° C |
| System standardowy | Współrzędne kartezjańskie, współrzędne biegunowe |
| Wymiary przyrządu | 250 MM x 200 MM x 85 MM, Waga : 2,0 kg |
| Pokaz | przebieg, wartość, więc na pierwszy rzut oka |
| Faza | 0-359 W krokach 0,1 |
|---|---|
| Normy | ASTM, JB/T4730.6-2005, DLT 883-2004 itp. |
| Saldo | Szybka cyfrowa/analogowa waga elektroniczna |
| Rozmiar maszyny | 290 mm X 210 mm X 42,5 mm |
| Współczynnik wzmocnienia (Y/ | 0,1-10 |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | 60 KHz, 240 KHz |
| Ekran wyświetlający | 240 x 320 pikseli TFT-LCD |
| Skala | 6,9-110% IACS (4-64 MS / m) |
| L * B * H | 180 * 80 * 35 mm |
| Delikatny zysk | od 0 dB do 48 dB w krokach co 0,5 dB |
|---|---|
| Częstotliwość | 2 niezależnie wybierane częstotliwości |
| Kanał | 2 niezależne kanały |
| Akumulator | Niski pobór mocy, ciągły czas pracy do ponad 10 godzin |
| Nazwa produktu | Detektor prądów wirowych |
| Screen Display | Real-time Strip Chart,impedance Plane ,tube Sheet Display |
|---|---|
| Power supply | 100-240V 50/60Hz |
| Frequency | 2 Frequencies Per Channel With 64Hz-5MHz For ECT,5Hz-5KHz For RFT |
| Channel | 2 Channels |
| Machine size | 290mm X 210mm X 42.5mm |
| Niezależna częstotliwość detekcji | 2 ogółem |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 10 Hz - 10 MHz, krok 1 Hz |
| zysk | 0 dB ~ 99 dB Step Krok 0,1 dB |
| Fazy | 0 ~ 359 °, krok 1 stopień, elastyczny obrót fazy |
| Inteligentna jednostka miksująca | 1 łącznie |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Skala | Rezystywność: 0,01µΩ • m ~ 2,5µΩ • m, Przewodność: 0,4MS / m ~ 100MS / m 0,69% IACS ~ 172% IACS, Rez |
| Pokaz | Ciekłokrystaliczny duży ekran, zaprojektowane pod światło |
| rozmiar | 285 (W) * 158 (H) * 120 (D) mm |
| waga | Host : 2,2 kg Przenośne urządzenie pomiarowe : 1 kg |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Skala | Rezystywność: 0,01µΩ • m ~ 2,5µΩ • m, Przewodność: 0,4MS / m ~ 100MS / m 0,69% IACS ~ 172% IACS, Rez |
| Pokaz | Ciekłokrystaliczny duży ekran, zaprojektowane pod światło |
| rozmiar | 285 (W) * 158 (H) * 120 (D) mm |
| waga | Host : 2,2 kg Przenośne urządzenie pomiarowe : 1 kg |
| Współrzędna tła | Współrzędna prostokątna, współrzędna biegunowa |
|---|---|
| Mapowanie arkusza rur | Mapowanie arkuszy rurek rysuje się zgodnie z rzeczywistym układem rurek, a wynik testu jest oznaczon |
| Tryb wyświetlania impedancji | Punkt, Linia, Auto |
| Bateria | Wbudowana bateria litowa (14,8 V, 5,7 Ah), długi czas pracy 10 godzin po jednorazowym naładowaniu |
| Raport | Automatyczne generowanie raportu w innym formacie |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | 60 kHz, 120 kHz |
| Ekran wyświetlający | 240 x 320 pikseli TFT-LCD |
| L * B * H | 180 * 90 * 40 mm |
| waga | 300G |