| Ciężar maszyny | 2,0 kg |
|---|---|
| Typ sondy | Różnicowy, bezwzględny, DP, otaczająca cewka, ołówek, płaski, sektor, tablica itp |
| temperatura robocza | -20 ℃ do 55 ℃ |
| Saldo | Szybka cyfrowa/analogowa waga elektroniczna |
| Faza | 0-359 W krokach 0,1 |
| Współrzędna tła | Współrzędna prostokątna, współrzędna biegunowa |
|---|---|
| Mapowanie arkusza rur | Mapowanie arkuszy rurek rysuje się zgodnie z rzeczywistym układem rurek, a wynik testu jest oznaczon |
| Tryb wyświetlania impedancji | Punkt, Linia, Auto |
| Bateria | Wbudowana bateria litowa (14,8 V, 5,7 Ah), długi czas pracy 10 godzin po jednorazowym naładowaniu |
| Raport | Automatyczne generowanie raportu w innym formacie |
| Poziom napięcia napędu | 1-8 poziomów |
|---|---|
| Współrzędna tła | Współrzędna prostokątna, współrzędna biegunowa |
| temperatura robocza | -20 ℃ do 55 ℃ |
| Częstotliwość | 2 częstotliwości na kanał z 64Hz-5MHz dla ECT, 5Hz-5KHz dla RFT |
| Normy | ASTM, JB/T4730.6-2005, DLT 883-2004 itp. |
| Delikatny zysk | od 0 dB do 48 dB w krokach co 0,5 dB |
|---|---|
| Częstotliwość | 2 niezależnie wybierane częstotliwości |
| Kanał | 2 niezależne kanały |
| Akumulator | Niski pobór mocy, ciągły czas pracy do ponad 10 godzin |
| Nazwa produktu | Detektor prądów wirowych |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | 60 KHz, 240 KHz |
| Ekran wyświetlający | 240 x 320 pikseli TFT-LCD |
| Skala | 6,9-110% IACS (4-64 MS / m) |
| L * B * H | 180 * 80 * 35 mm |
| Poziom napięcia napędu | 1-8 poziomów |
|---|---|
| Nazwa produktu | Sprzęt do testowania prądów wirowych |
| Wyświetlacz | Wykres paskowy w czasie rzeczywistym, płaszczyzna impedancji, wyświetlacz arkusza rur |
| Częstotliwość | 2 częstotliwości na kanał z 64Hz-5MHz dla ECT, 5Hz-5KHz dla RFT |
| Faza | 0-359 W krokach 0,1 |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | 60 kHz |
| Ekran wyświetlający | Ciekłokrystaliczny duży ekran, zaprojektowane pod światło |
| L * B * H | 220 * 95 * 55 mm |
| Pamięć | 4000 grup |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | 60 kHz |
| Ekran wyświetlający | Ciekłokrystaliczny duży ekran, zaprojektowane pod światło |
| L * B * H | 220 * 95 * 55 mm |
| waga | 500g |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | 60 kHz |
| Ekran wyświetlający | Ciekłokrystaliczny duży ekran, zaprojektowane pod światło |
| L * B * H | 220 * 95 * 55 mm |
| waga | 500g |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | 60 KHz dla standardu lotniczego, 500 KHz do wykrywania blachy |
| Ekran wyświetlający | Ciekłokrystaliczny duży ekran, zaprojektowane pod światło |
| L * B * H | 220 * 95 * 55 mm |
| waga | 500g |