| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | 60 Khz |
| ekran wyświetlający | Duży ekran ciekłokrystaliczny, zaprojektowany z podświetleniem |
| L*B*H | 220*95*55mm |
| Pamięć | 4000 grup danych |
| Kanał detekcji | 1-4 (w zależności od konfiguracji modelu) |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 10 Hz-10 MHz, wielkość kroku: 1 / 5 / 10 |
| Zyskaj zasięg | Wzmocnienie sprzętowe: 0-40 dB, min. krok 0,1 dB, wzmocnienie programowe: 0-99 dB, min. krok 0,1 dB |
| PL Duży ekran | Kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 10,4 cala |
| Numer częstotliwości | Podwójny |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | 60 KHz, 120 KHz |
| ekran wyświetlający | 240X320 pikseli TFT-LCD |
| Skala | 0,5% IACS-110%IACS (0,29MS/m-64MS/m) |
| Wyróżniająca stawka | Przewodność: 0,01% IACS (MS/m) |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | 60 KHz (240 KHz) |
| ekran wyświetlający | 240X320 pikseli TFT-LCD |
| L*B*H | 180*80*30mm |
| Waga | 260g |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | 60 KHz, 120 KHz |
| ekran wyświetlający | 240X320 pikseli TFT-LCD |
| Skala | 0,5% IACS-110%IACS (0,29MS/m-64MS/m) |
| Wyróżniająca stawka | Przewodność: 0,01% IACS (MS/m) |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | 60 kHz, 120 kHz |
| Ekran wyświetlający | 240 x 320 pikseli TFT-LCD |
| L * B * H | 180 * 90 * 40 mm |
| Skala | 6,9% IACS - 110% IACS (4,0MS / m - 64MS / m) |
| materiał | ABS |
|---|---|
| Użycie | Testy NDT |
| Nazwa produktu | Inteligentny cyfrowy wieloczęstotliwościowy wykrywacz prądu wirowego |
| Zasilanie | Prąd przemienny 220 V / 110 V 50/60 Hz |
| aplikacji | Testowanie części samochodowych, lotniczych, automatyczne dopasowywanie linii testowych, badania lab |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | 60 kHz, 120 kHz |
| Ekran wyświetlający | 240 x 320 pikseli TFT-LCD |
| L * B * H | 180 * 90 * 40 mm |
| waga | 300G |
| materiał | ABS |
|---|---|
| Użycie | Testy NDT |
| Nazwa produktu | Inteligentny cyfrowy wieloczęstotliwościowy wykrywacz prądu wirowego |
| Zasilanie | Prąd przemienny 220 V / 110 V 50/60 Hz |
| aplikacji | Energia jądrowa, ropa naftowa, chemia, hutnictwo, nauczanie uniwersyteckie, produkcja części samocho |
| Zasilanie | 110 V ~ 220 V, wbudowana bateria litowa wielokrotnego ładowania 8000 MAH |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° ~ 60 ° C |
| System standardowy | Współrzędne kartezjańskie, współrzędne biegunowe |
| Wymiary przyrządu | 250 MM x 200 MM x 85 MM, Waga : 2,0 kg |
| Pokaz | przebieg, wartość, więc na pierwszy rzut oka |