| Mapowanie arkusza rur | Mapowanie arkuszy rurek rysuje się zgodnie z rzeczywistym układem rurek, a wynik testu jest oznaczon |
|---|---|
| Bateria | Wbudowana bateria litowa (14,8 V, 5,7 Ah), długi czas pracy 10 godzin po jednorazowym naładowaniu |
| Raport | Automatyczne generowanie raportu w innym formacie |
| Wyjście alarmowe | Jedno sprzętowe wyjście alarmowe z triodową bramką OC |
| Poziom napięcia napędu | 1-8 poziomów |
| Raport | Automatyczne generowanie raportu w innym formacie |
|---|---|
| Bateria | Wbudowana bateria litowa (14,8 V, 5,7 Ah), długi czas pracy 10 godzin po jednorazowym naładowaniu |
| temperatura robocza | -20 ℃ do 55 ℃ |
| Współrzędna tła | Współrzędna prostokątna, współrzędna biegunowa |
| Kanał | 2 kanały |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Skala | Rezystywność: 0,01µΩ • m ~ 2,5µΩ • m, Przewodność: 0,4MS / m ~ 100MS / m 0,69% IACS ~ 172% IACS, Rez |
| Pokaz | Ciekłokrystaliczny duży ekran, zaprojektowane pod światło |
| rozmiar | 285 (W) * 158 (H) * 120 (D) mm |
| waga | Host : 2,2 kg Przenośne urządzenie pomiarowe : 1 kg |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Skala | Rezystywność: 0,01µΩ • m ~ 2,5µΩ • m, Przewodność: 0,4MS / m ~ 100MS / m 0,69% IACS ~ 172% IACS, Rez |
| Pokaz | Ciekłokrystaliczny duży ekran, zaprojektowane pod światło |
| rozmiar | 285 (W) * 158 (H) * 120 (D) mm |
| waga | Host : 2,2 kg Przenośne urządzenie pomiarowe : 1 kg |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Skala | Rezystywność: 0,01µΩ • m ~ 2,5µΩ • m, Przewodność: 0,4MS / m ~ 100MS / m 0,69% IACS ~ 172% IACS, Rez |
| Pokaz | Ciekłokrystaliczny duży ekran, zaprojektowane pod światło |
| rozmiar | 285 (W) * 158 (H) * 120 (D) mm |
| waga | Host : 2,2 kg Przenośne urządzenie pomiarowe : 1 kg |
| Faza | 0-359 W krokach 0,1 |
|---|---|
| Poziom napięcia napędu | 1-8 poziomów |
| Współrzędna tła | Współrzędna prostokątna, współrzędna biegunowa |
| Raport | Automatyczne generowanie raportu w innym formacie |
| Normy | ASTM, JB/T4730.6-2005, DLT 883-2004 itp. |
| Standards | JB/T 10658 and EN1711 |
|---|---|
| Battery | lithium polymer batteries, 5.5hours continuous working time |
| Frequency Range | from 64Hz to 5MHz, adjustable |
| Gain Range | 0~90 dB, adjustable in step of 0.5 dB |
| Phase Rotation | 0~360 , adjustable in step of 1 |
| Kanał wykrywania | 1-4 (w razie potrzeby skalowalne) |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 5 Hz ~ 12 MHz, płynnie regulowany, 2-4 niezależne wybieralne częstotliwości, wiele jednostek mieszaj |
| Regulowany zakres wykrywania | maksymalny pomiar: 10 ~ 10000, krok 1 |
| Uzyskaj zasięg | 0,0 dB ~ 94,0 dB płynnie regulowany, krok: 0,1 dB |
| Nieprzetworzona stawka | ≤ 0%, współczynnik fałszywie dodatni (błędnie oceniany jako kwalifikowany produkt niezgodny) ≤ 1% |
| Materiał | ABS |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Odchylenie | ±(1~3)%H±1μm, |
| Interfejs danych | Bluetooth 2.0 bezprzewodowy |
| Wyświetlacz | Kolorowy ekran 2,4 cala |
| Materiał | ABS |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Odchylenie | ±(1~3)%H±1μm, |
| Interfejs danych | Bluetooth 2.0 bezprzewodowy |
| Wyświetlacz | Kolorowy ekran 2,4 cala |