| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | 60 KHz, 240 KHz |
| Ekran wyświetlający | 240 x 320 pikseli TFT-LCD |
| Skala | 6,9-110% IACS (4-64 MS / m) |
| L * B * H | 180 * 80 * 35 mm |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Skala | Rezystywność: 0,01µΩ • m ~ 2,5µΩ • m, Przewodność: 0,4MS / m ~ 100MS / m 0,69% IACS ~ 172% IACS, Rez |
| Pokaz | Ciekłokrystaliczny duży ekran, zaprojektowane pod światło |
| rozmiar | 285 (W) * 158 (H) * 120 (D) mm |
| waga | Host : 2,2 kg Przenośne urządzenie pomiarowe : 1 kg |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Skala | Rezystywność: 0,01µΩ • m ~ 2,5µΩ • m, Przewodność: 0,4MS / m ~ 100MS / m 0,69% IACS ~ 172% IACS, Rez |
| Pokaz | Ciekłokrystaliczny duży ekran, zaprojektowane pod światło |
| rozmiar | 285 (W) * 158 (H) * 120 (D) mm |
| waga | Host : 2,2 kg Przenośne urządzenie pomiarowe : 1 kg |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Skala | Rezystywność: 0,01µΩ • m ~ 2,5µΩ • m, Przewodność: 0,4MS / m ~ 100MS / m 0,69% IACS ~ 172% IACS, Rez |
| Pokaz | Ciekłokrystaliczny duży ekran, zaprojektowane pod światło |
| rozmiar | 285 (W) * 158 (H) * 120 (D) mm |
| waga | Host : 2,2 kg Przenośne urządzenie pomiarowe : 1 kg |
| Materiał | ABS |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Odchylenie | ±(1~3)%H±1μm, |
| Interfejs danych | Bluetooth 2.0 bezprzewodowy |
| Wyświetlacz | Kolorowy ekran 2,4 cala |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |
| Materiał | ABS |
|---|---|
| Wyświetlacz | LCD |
| Wyświetlacz wartości | wartość średnia, wartość maksymalna, wartość minimalna, wartość odchylenia standardowego |
| Pamięć danych | 10 grup, łącznie 500 danych |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
| Materiał | ABS |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Odchylenie | ±(1~3)%H±1μm, |
| Interfejs danych | Bluetooth 2.0 bezprzewodowy |
| Wyświetlacz | Kolorowy ekran 2,4 cala |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |
| Materiał | ABS |
|---|---|
| Kolor | Pomarańczowy |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |