| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | 60 kHz, 120 kHz |
| Ekran wyświetlający | 240 x 320 pikseli TFT-LCD |
| L * B * H | 180 * 90 * 40 mm |
| waga | 300G |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | 60 kHz, 120 kHz |
| Ekran wyświetlający | 240 x 320 pikseli TFT-LCD |
| L * B * H | 180 * 90 * 40 mm |
| Skala | 6,9% IACS - 110% IACS (4,0MS / m - 64MS / m) |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | 60 Khz |
| ekran wyświetlający | Duży ekran ciekłokrystaliczny, zaprojektowany z podświetleniem |
| L*B*H | 220*95*55mm |
| Pamięć | 4000 grup danych |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | 60 kHz |
| Ekran wyświetlający | Ciekłokrystaliczny duży ekran, zaprojektowane pod światło |
| L * B * H | 220 * 95 * 55 mm |
| Pamięć | 4000 grup |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | 60 kHz |
| Ekran wyświetlający | Ciekłokrystaliczny duży ekran, zaprojektowane pod światło |
| L * B * H | 220 * 95 * 55 mm |
| waga | 500g |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | 60 kHz |
| Ekran wyświetlający | Ciekłokrystaliczny duży ekran, zaprojektowane pod światło |
| L * B * H | 220 * 95 * 55 mm |
| waga | 500g |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | 60 KHz dla standardu lotniczego, 500 KHz do wykrywania blachy |
| Ekran wyświetlający | Ciekłokrystaliczny duży ekran, zaprojektowane pod światło |
| L * B * H | 220 * 95 * 55 mm |
| waga | 500g |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | 60 KHz, 120 KHz |
| ekran wyświetlający | 240X320 pikseli TFT-LCD |
| Skala | 0,5% IACS-110%IACS (0,29MS/m-64MS/m) |
| Wyróżniająca stawka | Przewodność: 0,01% IACS (MS/m) |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | 60 KHz, 120 KHz |
| ekran wyświetlający | 240X320 pikseli TFT-LCD |
| Skala | 0,5% IACS-110%IACS (0,29MS/m-64MS/m) |
| Wyróżniająca stawka | Przewodność: 0,01% IACS (MS/m) |
| Technologia pomiarowa | Prąd wirowy |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | 60 KHz (240 KHz) |
| ekran wyświetlający | 240X320 pikseli TFT-LCD |
| L*B*H | 180*80*30mm |
| Waga | 260g |