| Odległość wgłębnika do ściany | 200 mm |
|---|---|
| Sprawdź maksymalną wysokość | Rockwell : 220 mm 、 Brinell Vickers : 150 mm |
| Rozmiar testera | 560 * 260 * 800 mm |
| Skala twardości | HBW1 / 5 、 HBW2,5 / 62,5 、 HBW1 / 10 、 HBW2,5 / 15,625 、 HBW1 / 30 、 HBW2,5 / 31,25 、 HBW2,5 / 62,5 |
| Metoda przyłożenia siły testowej | Automatyczny |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Zakres testowy | (8 ~ 650) HBW |
| Maksymalna wysokość specimentu | 225 mm |
| Zasilanie i napięcie | AC220 / 100V / 50-60Hz |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |
| Sprawdź maksymalną wysokość | 160 mm |
|---|---|
| Odległość od środka do ściany | 135 mm |
| Rozmiar kształtu | 250 × 550 × 650 mm |
| Czas trwania siły | (5-60) s |
| Metoda stosowania siły testowej | Automatyczne |
| Ekran cyfrowy | Ekran dotykowy |
|---|---|
| Zaawansowana technologia | Automatyczna wieża, kontrola ciśnienia w zamkniętej pętli, automatyczne ładowanie, automatyczne łado |
| Szeroki zakres pomiaru siły | od 62,5 do 3000 kg |
| Błąd średnicy kulki mniejszy niż | +/- 1 mikron |
| Interfejs USB | Płyta U, plik Excel |
| SYSTEMU | Innowacyjna technologia zamkniętej pętli |
|---|---|
| Standardy | ASTM E-10 ISO6506 |
| Pokaz | LCD |
| Maksymalna mierzalna wysokość | 230 mm |
| Maksymalna mierzona głębokość | 140 mm |
| materiał | Stal |
|---|---|
| Zakres testowy | (8 ~ 650) HBW |
| Kolor | Biały |
| Pokaz | LCD |
| Waga | 160 kg (Waga brutto) 130 kg (masa netto) |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |
| Maksymalna wysokość próbki | 160 mm |
|---|---|
| Odległość między wgłębieniem a ścianą | 135 mm |
| Zakres testu twardości | 8HV ~ 2900HV |
| Metoda użycia siły testowej | Automatycznie ładuj i zwalniaj siłę testową |
| Czas oczekiwania | 0 ~ 60s (1 sekunda jako jednostka, opcjonalny klucz) |
| Wstępne ładowanie | 98,07N (10 kg) |
|---|---|
| Obciążenie | 98,07N (10 kg) ~ 1839N (187,5 kg) |
| Obciążenie Brinell | 31,25 kg f (306,5N), 62,5 kg f (612,9N), 187,5 kgf (1839N) |
| Skala Brinella | HBW2.5 / 31.25, HBW2.5 / 62,5, HBW2.5 / 187.5, HBW5 / 62.5 |
| Diamentowy wgłębnik | Wnęka Diamonda Rockwella, wgłębnik diamentowego Vickersa |