| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |
| Nazwa produktu | Twardościomierz |
|---|---|
| Skala twardości | HL, HRC, HRB, HRA, HV, HB, HS |
| Standardowe urządzenie udarowe | urządzenie udarowe typu D. |
| Pamięć danych | Maksymalnie 500 grup (w odniesieniu do czasów uderzenia 32 ~ 1) |
| Duży ekran | matryca LCD, 128 * 64 punktów |
| Ekran | 8-calowy interfejs z ekranem dotykowym |
|---|---|
| Automatyczna wieżyczka | wgłębnik i soczewka obiektywu automatycznie przełączają się na siebie |
| 3) Mechanizm podnoszący | Optyczna szyna krzyżowa |
| Siła testowa | 10GF (0,098N), 25GF (0,245N), 50GF (0,49N), 100GF (0,98N), 200GF (1,96N), 300GF (2,94N), 500GF (4,9N |
| spełniają normę | GB/T4340.2, ASTM E92 |
| Cyfrowy ekran | ekran dotykowy |
|---|---|
| Zaawansowana technologia | Automatyczna wieżyczka, próbka atuto raise, wcięcie auto press |
| Obraz wcięcia | zostanie skupiony automatycznie |
| Skala Brinella | HBW2.5 / 62,5 HBW2.5 / 187.5 HBW5 / 125 HBW5 / 750 HBW10 / 100, |
| Maksymalna wysokość próbki | 200 mm (Dodano typ wysokości: 400 mm do specjalnego wykonania) |
| Odległość od środka do ściany | 135 mm |
|---|---|
| Sprawdź maksymalną wysokość | 160 mm |
| Rozmiar kształtu | 250 × 550 × 650 mm |
| Czas trwania siły | (5-60) s |
| Metoda stosowania siły testowej | Automatyczne |
| Parametr testowy | 3000 kg, 1500 kg, 1000 kg, 750 kg, 500 kg, 250 kg, 187,5 kg, 100 kg i 62,5 kg |
|---|---|
| Średnica wgłębnika | 10 mm, 5 mm, 2,5 mm |
| Skala | 3,18HBW ~ 658HBW |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Parametr testowy | 3000 kg, 1500 kg, 1000 kg, 750 kg, 500 kg, 250 kg, 187,5 kg, 100 kg i 62,5 kg |
|---|---|
| Średnica wgłębnika | 10 mm, 5 mm, 2,5 mm |
| Skala | 3,18HBW ~ 658HBW |
| Oprogramowanie | Bezpłatna aktualizacja oprogramowania |
| Konwersja | Konwertuj wynik testu na inne skale, takie jak HRC, HRB, HRA, HV, σb |
| materiał | Twardość Rockwella dla metalu i tworzywa sztucznego |
|---|---|
| Wymuś przełącznik | Automatyczny przełącznik siły testowej |
| standardowe | ISO 6508-2, ASTM E18, BS EN ISO6508-2, GB / T230.2. |
| Obciążenie czasu trwania przerwy | 2 ~ 50s, można ustawić |
| Statystyki danych | Dostępne są średnie, maks., Min., S, R |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |
| Maksymalna wysokość próbki | 180mm |
|---|---|
| Odległość od wcięcia do ściany zewnętrznej | 160mm |
| Zakres testu twardości | 5HV~5900HV |
| Zastosowana metoda siły testowej | Automatycznie ładuj i rozładowuj siłę testową |
| Całkowity wymiar | 560*260*670mm |