| Odległość wgłębnika do ściany | 200 mm |
|---|---|
| Sprawdź maksymalną wysokość | Rockwell : 220 mm 、 Brinell Vickers : 150 mm |
| Rozmiar kształtu | 560 * 260 * 800 mm |
| Skala twardości | HBW1 / 5 、 HBW2,5 / 62,5 、 HBW1 / 10 、 HBW2,5 / 15,625 、 HBW1 / 30 、 HBW2,5 / 31,25 、 HBW2,5 / 62,5 |
| Metoda przyłożenia siły testowej | Automatyczny |
| Wagi Brinella | HBW2,5/62,5 HBW2,5/187,5 HBW5/62,5 HBW5/125 HBW5/250 HBW5/750 HBW10/100 HBW10/250 HBW10/500 HBW10/10 |
|---|---|
| Siła testowa | 62,5 Kgf (612,9N) 100 Kgf (980.7N) 125 Kgf (1226N) 187,5 Kgf (1839N) 250 Kgf (2452N) 500 Kgf (4903N) |
| Normy | BSEN 6506, ISO 6506, ASTM E10, GB/T231 |
| Rozdzielczość twardości | 0,1HBW |
| Zakres testowy | 3.18-653HBW |
| Siła testowa | 10GF (0,098N), 25GF (0,245N), 50GF (0,49N), 100GF (0,98N), 200GF (1,96N), 300GF (2,94N), 500GF (4,9N |
|---|---|
| Normy | GB/T4340.2, ASTM E92 |
| Rozdzielczość pomiaru | 0,01 mm |
| Wyświetlanie danych wyjściowych | 8-calowy wyświetlacz z ekranem dotykowym, może przechowywać 20 wyników testów, napęd USB, opcjonalną |
| Zakres testowy | 8~2900HV |
| Materiał | Żeliwo |
|---|---|
| Twin Rockwell | Zwykła twardość Rockwella i Rockwella |
| Całkowita siła testowa | 147,1 N (15 kgf), 294,3 N (30 kgf), 441,3 N (45 kgf) |
| Waga | HR15N, HR30N, HR45N, HR15T, HR30T, HR45T, HR15W, HR30W, HR45W, HR15X, HR30X, HR45X, HR15Y, HR30Y, HR |
| Obciążenie Tesing | Siła testowa jest dostarczana przez czujnik obciążenia i jednostkę sterującą w pętli zamkniętej |
| Kolor | Szary |
|---|---|
| Zasada | Ultradźwiękowy |
| Standard | JBT 9377-2010 (ASTM A1038-2005) |
| Kalibrowanie | Kalibracja Slef |
| Pamięć | Aby zapisać 1000 grup danych pomiarowych i 20 grup danych kalibracyjnych |
| Maksymalna siła testu | 250kgf |
|---|---|
| Sprawdź rozdzielczość obciążenia | 0.1kgf i programowalny |
| Minimalna rozdzielczość wykrywania | 0,2um |
| Obiektywne powiększenie | 70X, 140X |
| Czas działania testowego | 1-99 sekund |
| Ekran cyfrowy | Ekran dotykowy |
|---|---|
| Zaawansowana technologia | Automatyczna wieża, kontrola ciśnienia w zamkniętej pętli, automatyczne ładowanie, automatyczne łado |
| Szeroki zakres pomiaru siły | od 62,5 do 3000 kg |
| Rozdzielczość pomiaru wcięcia | 1 mikron |
| Błąd średnicy kulki mniejszy niż | +/- 1 mikron |
| Ekran | 8-calowy interfejs z ekranem dotykowym |
|---|---|
| Automatyczna wieżyczka | wgłębnik i soczewka obiektywu automatycznie przełączają się na siebie |
| Pamięć | zapisany w formacie EXCEL na dysku USB |
| Siła testowa | 10GF (0,098N), 25GF (0,245N), 50GF (0,49N), 100GF (0,98N), 200GF (1,96N), 300GF (2,94N), 500GF (4,9N |
| spełniają normę | GB/T4340.2, ASTM E92 |