| Użycie | sprzęt do badań magnetycznych |
|---|---|
| Nazwa produktu | Przenośny defektoskop do badania cząstek magnetycznych |
| aplikacji | wyroby kute lub spawalnicze |
| Gwarancja | 12 miesięcy, 1 rok |
| Jarzmo AC | 110v |
| Standard | JB / T6065-04 ASME SE7709 |
|---|---|
| moc | Elektroniczny |
| Stosowanie | Automatyczna maszyna testująca |
| Nazwa produktu | DGT MT-1A Cyfrowy przenośny defektoskop do badania cząstek magnetycznych |
| Podanie | Przemysł budowlany |
| Stosowanie | magnetyczny sprzęt do testowania |
|---|---|
| Nazwa produktu | Przenośny defektoskop do testowania cząstek magnetycznych |
| Wniosek | wyroby kute lub przemysł spawalniczy |
| Gwarancja | 12 miesięcy, 1 rok |
| Zasilacz | AC 220 V i bateria prądu stałego |
| Zasilacz | AC 220 V ± 10% 50 Hz 5 A |
|---|---|
| Wyjście | AC 38V 10A |
| Prędkość kontroli | ≥6 m/min |
| Waga około | 6,5 kg (jednostka główna) |
| Nazwa produktu | Przenośny defektoskop do testowania cząstek magnetycznych |
| Prąd magnesujący AC | Obwodowy 0-500A regulowany bezstopniowo, z kontrolą fazy wyłączania Pionowy 0-1000A (1000A*6T=6000AT |
|---|---|
| Metoda kontroli | preselekcja i automatyczna kompensacja |
| Częstotliwość odświeżania kompensacji | 0.02S/czas |
| Udar mózgu | 0-200mm |
| Wewnętrzna średnica cewki | 100mm |
| Moc | Elektroniczne |
|---|---|
| Użycie | sprzęt do badań magnetycznych |
| Nazwa produktu | Przenośny defektoskop do badania cząstek magnetycznych |
| aplikacji | Przemysł budowlany |
| Gwarancja | 12 miesięcy, 1 rok |
| Zasilacz | AC 220 V ± 10% 50 Hz 5 A. |
|---|---|
| Wynik | AC 38 V 10 A. |
| Prędkość inspekcji | ≥6 m / min |
| Waga ok | 6,5 kg (jednostka główna) |
| Nazwa produktu | Przenośny defektoskop do badania cząstek magnetycznych |