| Zasilacz | AC 220 V ± 10% 50 Hz 5 A |
|---|---|
| Wyjście | AC 38V 10A |
| Prędkość kontroli | ≥6 m/min |
| Waga około | 6,5 kg (jednostka główna) |
| Nazwa produktu | Przenośny defektoskop do testowania cząstek magnetycznych |
| Kolor | Żółty |
|---|---|
| Lampa | lampa ultrafioletowa |
| Moc | Elektroniczne 220-240V |
| Stosowanie | magnetyczny sprzęt do testowania |
| Nazwa produktu | Cyfrowy przenośny defektoskop do testowania cząstek magnetycznych DGT MT-1A |
| Imię | sprzęt do badania cząstek magnetycznych |
|---|---|
| Przycisk zasilania | AC220V 50Hz 60Hz |
| Średnica cewki | dowolny rozmiar |
| Efekt demagnetyzacji | Opcjonalny |
| Wartość Gaussa | 200Gs lub inne |
| Imię | cewka dzielona sprzętu do testowania cząstek magnetycznych |
|---|---|
| Przycisk zasilania | AC220V 50Hz 60Hz |
| Średnica cewki | dowolny rozmiar |
| Efekt demagnetyzacji | Opcjonalny |
| Wartość Gaussa | 300Gs lub inne |
| Kolor | Żółty |
|---|---|
| Lampa | Biała lampa |
| Moc | 220V-240V |
| Podanie | umożliwia inspekcję cząstek magnetycznych na powierzchni i w pobliżu powierzchniowej defektu |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Zasilacz | AC 220 V ± 10% 50 Hz 5 A |
|---|---|
| Wyjście | AC 38V 10A |
| Prędkość kontroli | ≥6 m/min |
| Waga około | 6,5 kg (jednostka główna) |
| Nazwa produktu | Testowanie cząstek magnetycznych Ndt |
| Zasilacz | AC 220 V ± 10% 50 Hz 5 A |
|---|---|
| Wyjście | AC 38V 10A |
| Prędkość kontroli | ≥6 m/min |
| Waga około | 6,5 kg (jednostka główna) |
| Nazwa produktu | Przenośny defektoskop do testowania cząstek magnetycznych |
| Zasilacz | AC 220 V ± 10% 50 Hz 5 A. |
|---|---|
| Wynik | AC 38 V 10 A. |
| Prędkość inspekcji | ≥6 m / min |
| Waga ok | 6,5 kg (jednostka główna) |
| Nazwa produktu | Przenośny defektoskop do badania cząstek magnetycznych |
| kolor | żółty |
|---|---|
| Lampa | Prowadzony |
| Moc | Elektroniczny |
| Stosowanie | sprzęt do badań magnetycznych |
| Nazwa produktu | DGT MT-1A Cyfrowy przenośny defektoskop do badania cząstek magnetycznych |
| Imię | sprzęt do badania cząstek magnetycznych |
|---|---|
| Magnetyczny system zasilania | Obwodowe: 0-500A, Pionowe: 0-1000A |
| Układ sterowania | Inteligentna kontrola w pętli zamkniętej |
| Ekran operacyjny | Ekran dotykowy |
| Przycisk zasilania | AC380V±10% 50HZ 40KVA (chwilowe 5S), trójfazowy układ pięcioprzewodowy |