| Wielkość | 204x100x36 (mm) |
|---|---|
| Przechowywanie danych | Może przechowywać 100 000 grubości (100 grup, 1000 w każdej grupie), 500 grup przebiegów A-scan i 50 |
| Akumulator | 4PCS aa sucha bateria |
| Tryb pomiaru | (1) MB-E: The Measurement Mode Based On The Transit Time From The Initial Echo To The First Botto |
| Dokładność | +/-0,001 mm |
| Waga | 310G |
|---|---|
| Przechowywanie danych | Może przechowywać 100 000 grubości (100 grup, 1000 w każdej grupie), 500 grup przebiegów A-scan i 50 |
| Dokładność | +/-0,001 mm |
| Zakres pomiaru | 0,15mm – 1800mm |
| Wyświetlacz | 3,5-calowy kolorowy ekran TFT-LCD QVGA (320 × 240). |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |
| Materiał | ABS |
|---|---|
| Zakres testowy | 0,75〜500m/2,5-25mm pod powłoką |
| Tryb pomiaru wyświetlacza | Kolorowy ekran o przekątnej 2,3 cala |
| Tryb pomiaru | standardowy tryb mostandard/tryb powłoki penetracyjnej/tryb powłoki penetracyjnej; |
| Kalibrowanie | standardowa kalibracja bloku, kalibracja prędkości dźwięku, prędkość dźwięku można obliczyć na podst |
| Skan A/B | Dopasowanie wyświetlacza skanowania A i B |
|---|---|
| Kamera wideo | Dołączony |
| Sonda | elektromagnetyczna ultradźwiękowa sonda grubości |
| Pilot | System zdalnego sterowania do kontrolowania kierunku skanowania i może być ustawiony kierunek skan |
| Zasada | Elektromagnetyczny ultradźwiękowy EMAT |
| Wyświetlacz | 128×64 LCD z podświetleniem LED |
|---|---|
| Skala | 0,75 mm ~ 300,0 mm (0,03 cala ~ 11,8 cala) |
| Prędkość dźwięku | 1000m/s~9999m/s (0,039~0,394in/µs |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 0,01 mm lub 0,1 mm (mniej niż 100,0 mm) 0,1 mm (ponad 99,99 mm) |
| Precyzja | ± (0,5% grubość + 0,02) mm, w zależności od materiałów i warunków |
| Chrześcijański | Pojedynczy element |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie | 0,001 mm |
| Materiał | ABS |
| Nazwa produktu | miernik grubości |
| Waga | 210 g łącznie z bateriami |
| Zasada działania | ULTRODŹWIĘKOWE |
|---|---|
| Skala | 0,15mm – 1800mm |
| Prędkość dźwięku | 400-19999m/s |
| Wyświetlacz | 3,5-calowy kolorowy ekran TFT-LCD QVGA (320 × 240). |
| Rezolucja | 0,1 mm, 0,01 mm, 0,001 mm (0,01 cala, 0,001 cala, 0,0001 cala) |