| Kanał detekcji | 1-4 (w zależności od konfiguracji modelu) |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 10 Hz-10 MHz, wielkość kroku: 1 / 5 / 10 |
| Zyskaj zasięg | Wzmocnienie sprzętowe: 0-40 dB, min. krok 0,1 dB, wzmocnienie programowe: 0-99 dB, min. krok 0,1 dB |
| PL Duży ekran | Kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 10,4 cala |
| Numer częstotliwości | Podwójny |
| Zasilanie | 110 V ~ 220 V, wbudowana bateria litowa wielokrotnego ładowania 8000 MAH |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° ~ 60 ° C |
| System standardowy | Współrzędne kartezjańskie, współrzędne biegunowe |
| Wymiary przyrządu | 250 MM x 200 MM x 85 MM, Waga : 2,0 kg |
| Pokaz | przebieg, wartość, więc na pierwszy rzut oka |
| Niezależna częstotliwość detekcji | 2 ogółem |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 10 Hz - 10 MHz, krok 1 Hz |
| zysk | 0 dB ~ 99 dB Step Krok 0,1 dB |
| Fazy | 0 ~ 359 °, krok 1 stopień, elastyczny obrót fazy |
| Inteligentna jednostka miksująca | 1 łącznie |