| Waga | 1,4 kg |
|---|---|
| Przechowywanie danych | Wielka pamięć 1000 raportu wykresu i grubości |
| Dokładność | +/-0,001 mm |
| Zakres pomiaru | 0 - 15000 mm przy prędkości stalowej |
| Wyświetlacz | Ekran TFT-LCD |
| Tryb skanowania | Migawka A-Scan |
|---|---|
| Poprzez powlekanie | Tryb echo-echa (przez farby i powłoki) |
| Pamięć | Przechowuje 100 000 odczytów |
| Pokaz | Kolorowy OLED 2,4 ", 320 x 240 pikseli, kontrast 10000: 1 |
| Skala | Od 60 mm do 508 mm (od 0,025 "do 20,00") |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| materiał | ABS |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |
| Zasięg | 0,75-400 mm |
|---|---|
| Pokaz | 4-cyfrowy, 10 mm wyświetlacz LCD |
| Zasada działania | Ultradźwiękowy |
| Wskazanie baterii | Wskazanie niskiego poziomu baterii |
| Prędkość dźwięku | 1000 ~ 9999 M / S |
| Tryb standardowy | 0,8 mm -- 300,0 mm |
|---|---|
| Poprzez tryb powlekania | 2,5 mm – 18,0 mm |
| Rezolucja | 0,01 mm |
| Pamięć | 500 danych w 5 grupach, pamięć nie traci po wyłączeniu zasilania |
| Prędkość dźwięku | 1000-9999m/s |
| Tryb standardowy | 0,8 mm -- 300,0 mm |
|---|---|
| Poprzez tryb powlekania | 2,5 mm – 18,0 mm |
| Rezolucja | 0,01 mm |
| Pamięć | 500 danych w 5 grupach, pamięć nie traci po wyłączeniu zasilania |
| Prędkość dźwięku | 1000-9999m/s |
| materiał | ABS |
|---|---|
| Precyzja | 0,03 mm lub 0,3% * H |
| Interfejs | Interfejs mini-USB do komunikacji |
| Zasada | Obsługa trybów pomiaru Pulse-Echo, Echo-Echo, Interface-Echo, regulacja wzmocnienia |
| Zakres testowy | Stal 0,75–400 mm |
| Szczegóły pakowania | Standardowy pakiet eksport |
|---|---|
| Czas dostawy | 1-4 dni |
| Zasady płatności | T / T, Paypal, Western Union |
| Możliwość Supply | 500szt miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Pekin |